Ślub wymaga odpowiedniej oprawy i ponadczasowych zdjęć.

Recepta jest prosta: chwytać moment, być wszędzie,

jednocześnie jakby nas nie było.

Poszukujecie fotografa ślubnego w Żorach i okolicy? Trafiliście idealnie - Jestem z Żor, nazywam się Katarzyna i zajmuje się fotografią ślubną. Poza reportażem ślubnym robię też plenery ślubne i sesje narzeczeńskie, a w dniu ślubu także nocną sesje ślubną. Współpracując z parą młodą tworzę takie zdjęcia ślubne aby były świetną pamiątką z Waszego Dnia. Jeśli szukacie fotografa ślubnego który nie ustawia scen, to na pewno znajdziemy wspólny kierunek. 


Wybór fotografa ślubnego z Żor to trudna sprawa. Na etapie Waszego wyboru fotografa z Żor pojawiają się pytania, które warto zadać kontaktując się ze mną. Poniżej informacje odnośnie współpracy w czasie Dnia Ślubu
 Fotoreportaż ślubny 

obejmuje przygotowania, ceremonie zaślubin i zabawę weselną  
 
Sesja ślubna w nocy
realizowany w dniu ślubu wieczorem lub w nocy
 
Plener ślubny
organizowany jest tego samego lub innego dnia niż dzień ślubu

Fotoalbum 
zaprojektowany z zdjęć które sami wybieracie

Pendrive
z dużymi zdjęciami 

Galeria z zdjęciami ślubnymi
na stronie internetowej do której macie dostęp on-line

Ile to kosztuje fotograf ślubny? W  ofercie zdjęć ślubnych znajdziecie pakiet podstawowy który możecie rozbudować o album ślubny, sesje narzeczeńską, dodatkowy pendrive, poprawiny ślubu, sesje ślubną za granicą, lub usługę ekspress czyli zdjęcia po 10 dniach od ostatniego etapu zlecenia (np. pleneru). Napiszcie wiadomość z terminem ślubu wraz z informacją o miejscu a dostaniecie szczegółowy cennik.  Ponieważ szukasz fotografa na wesele w Żorach, to prawdopodobnie wykonam reportaż ślubny bez dodatkowych kosztów dojazdu.

Najważniejsze jest obejrzenie portfolio fotografów ślubnych.  Warto sprawdzić opinie na temat fotografa na branżowych stronach. Obejrzyjcie więcej zdjęć niż małe portfolio na stronie fotografa. Wiele par przyjmuje parametr cenowy jako najważniejszy w ofercie fotografii ślubnej, trzeba jednak wiedzieć że niski cennik usług fotografa często sugeruje niski poziom zdjęć. Zadaj sobie pytania jakie fotografie ślubne najbardziej odpowiadają Wam.  Warto wybrać kogoś z “Top 10 fotografów ślubnych w Żorach”. Jednak pojęcie najlepszy fotograf ślubny” to taki fotograf którego po prostu sami wybierzecie bo odpowiada Wam jego portfolio ślubne. 
 

 Jeśli wpadły ci w oko moje zdjęcia ślubne zobacz stronę oferta fotografii ślubnej.  
Dla mniej ważne jest brak ustawiania kadrów, poza zdjęciami Was i gości weselnych.  Jeśli jesteście tego samego zdania zajrzyjcie do mojej oferty ślubnej a także galerię zdjęć ślubnych. Zobacz moje profile na Instagram i Facebook, tam mam wiele zdjęć, nowości i relacje z aktualnych zleceń. Macie pytania odnośnie współpracy z fotografem z Żor?
Śmiało skontaktujecie się przez stronę
KONTAKT lub email: fotografiaonemoment@gmail.com