Ślub wymaga odpowiedniej oprawy i ponadczasowych zdjęć. 
Recepta jest prosta: chwytać moment, być wszędzie, jednocześnie jakby nas nie było.]
Jaką fotografie przechowamy w pamięci na lata? Prostą. Taką która przyciąga uwagę, pełną emocji, o jasnej  treści, elegancka nawet jeśli ociera się o banał. Jeśli szukacie idealnego fotografa z okolic Szczyrku, który wykona dla  Was zdjęcia, trafiliście pod właściwy adres.  Nazywam się Kasia, zajmuje się głównie fotografią ślubną. Poza fotoreportażem ślubnym realizuje także sesje ślubne w plenerze lub wnętrzu oraz sesje narzeczeńskie. Ciekawym urozmaiceniem są sesje robione... w nocy. Każdy ślub jest historią, którą realizuję w unikalny sposób. W fotografii ślubnej nie chodzi o kilka ciekawych ujęć lecz o zdjęcia, które opowiedzą Wasz Dzień, do którego będziecie z przyjemnością wracać po latach. Fotografuję dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości. Staram się uchwycić chwile i emocje ludzi. Sposób w jaki opowiadam Wasze historie to stawianie na naturalne, emocjonalne fotografie ślubne. Jeśli wpadły Wam w oko moje zdjęcia to chętnie przedstawię Wam moją ofertę ślubną

Sesja narzeczeńska

organizowana przed Waszym ślubem

Fotoreportaż ślubny 

obejmuje przygotowania, ceremonie zaślubin i zabawę weselną  

 

Mini - plener nocny

realizowany w dniu ślubu wieczorem lub w nocy

 

Plener ślubny

organizowany jest tego samego lub innego dnia niż dzień ślubu

Fotoalbum 

zaprojektowany z zdjęć które sami wybieracie

Pendrive

z dużymi zdjęciami 

Galeria 

na stronie internetowej do której macie dostęp on-line

Wybór fotografa ślubnego z Szczyrku to trudna sprawa. Na etapie Waszego wyboru pojawia ją się pytania, które oprócz portfolio ślubnego są ważne przy zleceniu pracy konkretnemu fotografowi.

Co zawiera oferta?

Fotorelacja jest realizowana przez jednego fotografa. W dniu ślubu jestem z Wami do 12 godzin, podczas przygotowań, ślubu oraz wesela do oczepin. Efektem są zdjęcia poddane obróbce graficznej, przekazane wam w formie cyfrowej. W swojej ofercie mam również wykonanie ślubnej sesji plenerowej innego dnia i sesji narzeczeńskiej.

Jak pracuje?