ZATRZYMAĆ CHWILĘ 

WIDZIEĆ TO, CO WAŻNE

Przygotowania do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu rozpoczynają dzień Ślubu. W weselnych przygotowaniach zależy mi na pięknych portretach pary młodej i fotorelacji z ubierania oraz błogosławieństwa. Wiele  z przyszłych Panien Młodych chce mieć mocno instagramowe zdjęcie swoich detali ślubnych, uwielbiam fotografie z czasu makijażu czy dobranej biżuterii. Ceremonia ślubna jest najważniejszym momentem tego wyjątkowego dnia. Cała uwaga skupiona jest na Was, czyli Młodej Parze, a Wy za moment powiecie sobie “tak”. Najważniejsza rada? Dużo uśmiechu. Każda para marzy o niezapomnianym przyjęciu weselnym. w tym dniu trzeba łapać każdą chwilę! Wesele mimo że trwa cały wieczór  i noc bardzo szybko a zdjęcia pozwolą przypomnieć cudownie spędzony czas wraz z rodziną i znajomymi. Fascynują mnie śluby! W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden  z obrzędów przejścia, dlatego każda uroczystość jest wyjątkowa. Lubię duże wesela tak samo przyjęcia dla mniejszego grona osób. Tworzę spójną i prawdziwą historię z całego dnia ślubu.  Najważniejsze momenty wśród waszych bliskich to pamiątka na lata dla Was. 

FOTORELACJA Z WYDARZENIA

przygotowania/ceremonia/przyjęcie weselne

Przygotowania do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu rozpoczynają dzień Ślubu. W weselnych przygotowaniach zależy mi na pięknych portretach pary młodej i fotorelacji z ubierania oraz błogosławieństwa. Wiele  z przyszłych Panien Młodych chce mieć mocno instagramowe zdjęcie swoich detali ślubnych, uwielbiam fotografie z czasu makijażu czy dobranej biżuterii. Ceremonia ślubna jest najważniejszym momentem tego wyjątkowego dnia. Cała uwaga skupiona jest na Was, czyli Młodej Parze, a Wy za moment powiecie sobie “tak”. Najważniejsza rada? Dużo uśmiechu. Każda para marzy o niezapomnianym przyjęciu weselnym. w tym dniu trzeba łapać każdą chwilę! Wesele mimo że trwa cały wieczór  i noc bardzo szybko a zdjęcia pozwolą przypomnieć cudownie spędzony czas wraz z rodziną i znajomymi.

SESJA POŚLUBNA

w plenerze lub wnętrzu

Plener ślubny może być zrealizowany w dni wesela lub innego. W zależności od waszych upodobań, dostępnego czasu lub wybranej lokalizacji. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać zdjęcia pozowane w czasie trwania przyjęcia weselnego. Sesja nocna może być zrealizowana wieczorem przy zachodzie słońca lub w nocy. Mini-sesja pozwoli na stworzenie kadrów idealnie nadających się na zakończenie fotorelacji z dnia ślubu.

SESJA NARZECZEŃSKA

przed ślubem

Sesja narzeczeńska to niezwykłe przeżycie dla pary czekającej na ślub. Zaręczyny to niesamowicie ważne wydarzenie w życiu pary, które warto uczcić w wyjątkowy sposób. W trakcie przygotowań, które często bywają stresujące, można oderwać się na chwilę od obowiązków. Sesja narzeczeńska to doskonały sposób na spędzenie fajnych chwil razem i pogłębienie relacji jeszcze przed tym magicznym dniem ślubu. To idealna opcja na poznanie jak pracuje się z Twoim fotografem ślubnym.

Oferta ślubna

zobacz aktualną

Ślub wymaga odpowiedniej oprawy i ponadczasowych zdjęć. Recepta jest prosta: chwytać moment, być wszędzie, jednocześnie jakby nas nie było i zatrzymywać to co najbardziej ulotne

3.jpg

© 2020 One Moment Katarzyna Ledwoń - Zarzycka NIP 5751779771

telefon: 790 561 216   e-mail: fotografiaonemoment@gmail.com