top of page

MIRIAM & SVEN

Reportaż ślubny & sesja zdjęciowa

Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą historią miłości Miriam i Svena, których niezapomniany dzień weselny był pełen emocji, romantyzmu i niezwykłych momentów. Od przygotowań w Hotelu Zamek Chałupki, przez piękną ceremonię zaślubin w kościele Narození Panny Marie, po niezapomniane przyjęcie weselne w sali Pod Zeleným dubem w Bohuminie i plenerowy sesję w pałacu w Krowiarkach - to był dzień, który na zawsze pozostanie w ich sercach.

Przygotowania rozpoczęły się w urokliwym Hotelu Zamek Chałupki, gdzie Miriam i Sven spędzili ostatnie chwile przed ich wielkim dniem.

W otoczeniu bliskich przyjaciół i rodziny, para młoda była otoczona miłością i wsparciem. W atmosferze ekscytacji i radości, Miriam przygotowywała się do tego wyjątkowego momentu, podczas gdy Sven niecierpliwie oczekiwał na pierwsze spojrzenie na swoją piękną przyszłą żonę.

 

Następnie para młoda wraz ze swoimi bliskimi udali się do kościoła Narození Panny Marie, gdzie odbyła się ceremonia zaślubin. Kościół emanował pięknem i duchową atmosferą, idealnie oddając znaczenie tego dnia. Miriam i Sven, trzymając się za ręce, wyznali sobie miłość i wierność, a ich wzajemne spojrzenia były pełne emocji i głębokiego przywiązania. To był moment, który wszystkim obecnym na długo pozostanie w pamięci.

Po ceremonii wszyscy udali się do sali weselnej Pod Zeleným dubem w Bohuminie, gdzie odbyło się niezapomniane przyjęcie weselne. Ta przepięknie udekorowana sala stworzyła niepowtarzalny klimat, w którym goście mogli oddać się zabawie i radości. Oprawa muzyczna, zapewniona przez utalentowany zespół One Night Band, rozbawiła wszystkich i sprawiła, że parkiet był pełen tańczących gości przez całą noc.

Przyjęcie weselne w sali Pod Zeleným dubem było również wykwintnym doświadczeniem kulinarnej rozkoszy. Przygotowane dania były prawdziwym festiwalem smaków, zadowalając nawet najbardziej wymagających gości. Oprócz tego, tort weselny przygotowany przez cukiernika zrobił ogromne wrażenie na wszystkich swoim pięknem i smakiem.

 

Przygotowania: Hotel Zamek Chałupki

Ceremonia: Narození Panny Marie Wesele: Pod Zeleným dubem

Plener: Pałac w Krowiarkach

Oprawa Muzyczna: One Night Band / Rozweseleni.com - Piotr Żyra

bottom of page