top of page

MONIKA & MICAH

Reportaż ślubny 

Cześć wszystkim!

Mam ogromną radość podzielić się z Wami naszym wyjątkowym dniem - dniem, w którym powiedzieliśmy sobie sakramentalne "tak"!

 

 

Ślub Moniki i Micaha odbył się w pięknej bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie, a później przeprowadziliśmy się do u

rokliwej sali Romantica w Mnikowie, gdzie odbyła się nasza niezapomniana zabawa.

Cała ceremonia zaślubin była po prostu magiczna. Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa to miejsce pełne historii, pięknych malowideł i niesamowitego wnętrza. Gdy weszliśmy do świątyni, nasze serca biły mocniej, a emocje niemal nas przytłaczały. Stojąc tam, obok naszych najbliższych i ukochanych gości, poczuliśmy ogromną radość i wdzięczność za to, że możemy dzielić ten moment z ludźmi, którzy są nam najbliżsi.

 

Po pięknej ceremonii przyszedł czas na radosne świętowanie w sali Romantica w Mnikowie. To miejsce, które wybraliśmy na nasze wesele, okazało się być absolutnie idealne dla naszej wyjątkowej okazji. Dekoracje były przepiękne - delikatne kwiaty, świece i magiczne oświetlenie tworzyły niepowtarzalny nastrój romantyzmu. Nasze serca były wypełnione radością, widząc uśmiechy na twarzach naszych bliskich i przyjaciół, którzy byli obecni, by świętować razem z nami.

Wielkie podziękowania kierujemy również do naszych rodziców i bliskich przyjaciół, którzy włożyli mnóstwo pracy i serca w organizację naszego ślubu i wesela. Bez Waszego wsparcia i miłości ten dzień nie byłby taki wyjątkowy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą modlitwę, każdy uśmiech i każde dobre słowo, które otrzymaliśmy od Was.

 

Ślub Moniki i Micaha był spełnieniem naszych marzeń. Ten dzień pozostanie w naszych sercach na zawsze. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej ceremonii zaślubin i weselu oraz za wszystkie piękne życzenia i prezenty, które otrzymaliśmy. Cieszymy się, że możemy podzielić się tym wyjątkowym momentem z Wami.

Życzymy Wam wszystkim miłości, radości i spełnienia w Waszych życiach. Niech każdy z Was odnajdzie swoją drugą połówkę i przeżyje tak piękne chwile, jak my.

 

 

Ślub: Kościół pw. Św. Ap. Piotra i Pawła

Wesele: Restauracja Romantica facebook.com/restauracjaromantica/

Oprawa muzyczna: www.twojdzien.com

bottom of page