top of page
Ślub wymaga odpowiedniej oprawy i ponadczasowych zdjęć. 
Recepta jest prosta: chwytać moment, być wszędzie, jednocześnie jakby nas nie było.
Jaką fotografie przechowamy w pamięci na lata? Prostą. Taką która przyciąga uwagę, pełną emocji, o jasnej  treści, elegancka nawet jeśli ociera się o banał. Jeśli szukacie idealnego fotografa z okolic Łazisk, który wykona dla  Was zdjęcia, trafiliście pod właściwy adres.  Nazywam się Kasia, zajmuje się głównie fotografią ślubną. Poza fotoreportażem ślubnym realizuje także sesje ślubne w plenerze lub wnętrzu oraz sesje narzeczeńskie. Ciekawym urozmaiceniem są sesje robione... w nocy. Każdy ślub jest historią, którą realizuję w unikalny sposób. W fotografii ślubnej nie chodzi o kilka ciekawych ujęć lecz o zdjęcia, które opowiedzą Wasz Dzień, do którego będziecie z przyjemnością wracać po latach. Fotografuję dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości. Staram się uchwycić chwile i emocje ludzi. Sposób w jaki opowiadam Wasze historie to stawianie na naturalne, emocjonalne fotografie ślubne. Jeśli wpadły Wam w oko moje zdjęcia to chętnie przedstawię Wam moją ofertę ślubną

Sesja narzeczeńska

organizowana przed Waszym ślubem

Fotoreportaż ślubny 

obejmuje przygotowania, ceremonie zaślubin i zabawę weselną  

 

Mini - plener nocny

realizowany w dniu ślubu wieczorem lub w nocy

 

Plener ślubny

organizowany jest tego samego lub innego dnia niż dzień ślubu

Fotoalbum 

zaprojektowany z zdjęć które sami wybieracie

Pendrive

z dużymi zdjęciami 

Galeria 

na stronie internetowej do której macie dostęp on-line

Wybór fotografa ślubnego z Łazisk to trudna sprawa. Na etapie Waszego wyboru pojawia ją się pytania, które oprócz portfolio ślubnego są ważne przy zleceniu pracy konkretnemu fotografowi.

Co zawiera oferta?

Fotorelacja jest realizowana przez jednego fotografa. W dniu ślubu jestem z Wami do 12 godzin, podczas przygotowań, ślubu oraz wesela do oczepin. Efektem są zdjęcia poddane obróbce graficznej, przekazane wam w formie cyfrowej. W swojej ofercie mam również wykonanie ślubnej sesji plenerowej innego dnia i sesji narzeczeńskiej.

Jak pracuje?

Podczas przygotowań, ślubu i wesela jestem z boku, staram się nie reżyserować scen.  Lubię być niewidoczna, skupiona na wydarzeniach abyście mogli na swoich zdjęciach ślubnych dostrzec to co mogło wam umknął w tym dniu. Uwielbiam tworzyć naturalne zdjęcia. Zależy mi aby kadry nie były sztucznie a reportaż opowiadał realną historię, bez ustawiania. 

Ile czeka się na zdjęcia?

Zdjęcia gotowe po 30-60 dniach.

Kiedy rezerwować współpracę?

Warto zrobić to jak najwcześniej, szczególnie jest wasz termin jest bardzo popularny.

Co zawiera umowa?

Zapisy w umowie chronią Was przed wieloma sytuacjami. Oprócz podstawowych danych takich jak dane osobowe, umowa zawiera adresy, zakres wykonywanych prac, termin oddania zdjęć.

Czy można podpisać umowę bez konieczności spotkania?

Oczywiście, ​wszystkie szczegóły możemy omówić przez e-mail. Spisując umowę zdalnie macie pewność, że nikomu innemu ten termin nie zostanie sprzedany i będę z Wami w dniu ślubu

Kiedy rezerwować współpracę?

Warto zrobić to jak najwcześniej, szczególnie jest wasz termin

jest bardzo popularny - soboty w sezonie letnich miesięcy są bookowane bardzo szybko.

Gdzie fotografujesz śluby?

Jestem dostępna w Żorach. Pracuje głównie na śląsku, lecz zdarza  się pracować na terenie całej Polski i bardzo chętnie odwiedzam miasta na terenie całego kraju.

Czy plener w dniu ślubu jest możliwy?

Jeśli para chce plener w dniu ślubu można go zrobić. Wystarczy 15-20 minut aby wykonać krótką sesję portretową. Można dodatkowo zrobić plener nocny - jako zakończenie fotorelacji z ślubu.

Czy dostajemy kolorowe czy czarno-białe zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia w reportażu są oddawana w kolorze.

Cześć fotografii przekazuję dodatkowo w wersji odcieniach szarości.

Ile zdjęć otrzymujemy?

Standardowy pakiet zawiera 500 obrobionymi zdjęciami w maksymalnej rozdzielczości. 

Masz inne pytania?

Śmiało pisz e-mail fotografiaonemoment@gmail.com,

wiadomość w mediach społecznościowych

lub przez formularz na tej stronie.

Gotowe z płyt (1311)h.jpg
bottom of page