FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

rwewqr.jpg

Nasza fotografia produktowa przyniesie efekt sprzedażowy i zachęci odbiorców do zakupu. Fotografia produktowa którą oferujemy pozwala na dobrej jakości zdjęcia będące wizerunkiem Twojej marki. Poza technicznymi aspektami zapewniamy kreatywne podejście do twojego produktu. Fotograf produktowy i retuszer zwróci uwagę na szczegóły uwydatniając cechy produktu. Kompleksowa, zaawansowana obróbka fotografii produktowych między innymi obejmuje: focus stacking, szparowanie zdjęć, usunięcie rys, plam, niedoskonałości, prostowanie produktu, poprawę kształtu​.

 

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

 

Współprace rozpoczyna a się od zapoznania oczekiwań klienta. Efekt końcowy nigdy nie jest przypadkowy, już na starcie omawiany jest finalny wygląd zdjęć. Wiedząc jaki efekt chcę uzyskać, dopasowuje odpowiednie oświetlenie, dopieram tła itp. Rodzaj zdjęć dopasowana jest do specyfiki konkretnego produktu i docelowego użycia fotografii. Po zakreśleniu zakresu zamówienia mogę wykonać wycenę sesji produktowej. Zdjęcia najczęściej są wykonywane na miejscu, dostarczone wysyłkowo. Przed wykonaniem zdjęcia każda rzecz przygotowywana: w zależności od rodzaju prasowana (odzież), wycierana (przedmioty), wypychana (buty). Poprzez takie zabiegi każda rzecz zyskuje na wyglądzie.

Termin wykonania fotografii produktowych zależy od ilości rzeczy, skomplikowania sceny i wymaganego retuszu. Jeśli potrzebujesz zdjęcia w konkretnym terminie, skontaktuj się wcześniej i uprzedź które dni potrzebujesz na wyłączność. Niektóre czynności można wykonać w przyspieszonym tempie ale realizacja zdjęć na ostatnią chwilę nigdy nie jest dobra.

Metalowa lampa ledowa

Zdjęcia na białym tle to najpopularniejsza opcja. Idealnie nadaje się do stron internetowych, aukcjach, katalogach, ulotkach, wszelkich drukach. Oferujemy fotografie z wyciętym tłem.

PACKSHOT