ZATRZYMAĆ CHWILĘ 

WIDZIEĆ TO, CO WAŻNE

Przygotowania do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu rozpoczynają dzień Ślubu. W weselnych przygotowaniach zależy mi na pięknych portretach pary młodej i fotorelacji z ubierania oraz błogosławieństwa. Wiele  z przyszłych Panien Młodych chce mieć mocno instagramowe zdjęcie swoich detali ślubnych, uwielbiam fotografie z czasu makijażu czy dobranej biżuterii. Ceremonia ślubna jest najważniejszym momentem tego wyjątkowego dnia. Cała uwaga skupiona jest na Was, czyli Młodej Parze, a Wy za moment powiecie sobie “tak”. Najważniejsza rada? Dużo uśmiechu. Każda para marzy o niezapomnianym przyjęciu weselnym. w tym dniu trzeba łapać każdą chwilę! Wesele mimo że trwa cały wieczór  i noc bardzo szybko a zdjęcia pozwolą przypomnieć cudownie spędzony czas wraz z rodziną i znajomymi. Fascynują mnie śluby! W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden  z obrzędów przejścia, dlatego każda uroczystość jest wyjątkowa. Lubię duże wesela tak samo przyjęcia dla mniejszego grona osób. Tworzę spójną i prawdziwą historię z całego dnia ślubu.  Najważniejsze momenty wśród waszych bliskich to pamiątka na lata dla Was. 

FOTORELACJA Z ŚLUBU

przygotowania/ceremonia/przyjęcie weselne

 

 

Każda para marzy o niezapomnianym przyjęciu weselnym. W tym dniu trzeba łapać każdą chwilę! Wesele mimo że trwa cały wieczór  i noc bardzo szybko a zdjęcia pozwolą przypomnieć cudownie spędzony czas wraz z rodziną i znajomymi.

SESJA POŚLUBNA

w plenerze lub wnętrzu

Plener ślubny może być zrealizowany w dni wesela lub innego. W zależności od waszych upodobań, dostępnego czasu lub wybranej lokalizacji. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać zdjęcia pozowane w czasie trwania przyjęcia weselnego. Sesja nocna może być zrealizowana wieczorem przy zachodzie słońca lub w nocy. Mini-sesja pozwoli na stworzenie kadrów idealnie nadających się na zakończenie fotorelacji z dnia ślubu.

SESJA NARZECZEŃSKA

przed ślubem

Sesja narzeczeńska to niezwykłe przeżycie dla pary czekającej na ślub. Zaręczyny to niesamowicie ważne wydarzenie w życiu pary, które warto uczcić w wyjątkowy sposób. W trakcie przygotowań, które często bywają stresujące, można oderwać się na chwilę od obowiązków. Sesja narzeczeńska to doskonały sposób na spędzenie fajnych chwil razem i pogłębienie relacji jeszcze przed tym magicznym dniem ślubu. To idealna opcja na poznanie jak pracuje się z Twoim fotografem ślubnym.

OFERTA ŚLUBNA

zobacz aktualną

Ślub wymaga odpowiedniej oprawy i ponadczasowych zdjęć. Recepta jest prosta: chwytać moment, być wszędzie, jednocześnie jakby nas nie było i zatrzymywać to co najbardziej ulotne

3.jpg
IMG_9437rfan.jpg

PRODUKT

studio i aranzacja

Fotografia produktowa to nie tylko zdjęcia w namiocie bezcieniowym. Oczywiście takie też są potrzebne, ale w wielu sytuacjach warto dostosować ciekawe światło, dobrane do przedmiotu tło, aranżacje planu aby otrzymać jak najlepiej prezentujące produkt zdjęcia.

Sesje dla kobiet

Studio & Plener

Być kobietą, być kobietą… i podarować najlepszy prezent samej sobie, czyli zmysłową sesję kobiecą. Sesje dla kobiet, sensualne, buduarowe, glamour są okazją, by poczuć się wyjątkowo, niecodziennie, ukazać piękno i zmysłowość kobiecego ciała i duszy.

Zdjęcia (7).jpg
c.jpg

MODA

fotoreportaż z wydarzenia

Znakomity zespół współpracujący z wizażystką i stylistką. Wjazdowe oraz we własnym studiu przystosowanym do fotografii mody., także praca u klienta.

IMG_8469.jpg

LOKACJE

wnętrza i lokacje

Wykonuje zdjęcia wnętrz, nieruchomości, budynków

w dzień i w nocy. Jest także opcja panoram.

IMG_8469.jpg
IMG_9995.jpg

FOTORELACJA

fotoreportaż z wydarzenia

Wykonuje fotoreportaże z każdego rodzaju wydarzeń publicznych i firmowych: konferencji, targów, wydarzeń sportowych, koncertów, wywiadów, wyścigów, meczy, pokazów.

WIZERUNEK

zdjecia porrewtowe

Warto zadbać o przekonujący wizerunek biznesowy. Najlepszym sposobem na jego wykreowanie jest skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa biznesowego.

IMG_3834.jpg
IMG_6215.jpg

SESJE RODZINNE

domowe i studyjne

Sesje rodzinne to cała paleta emocji, która jest najważniejsza podczas tego typu sesji. W domowym zaciszu lub plenerze tworzę kadry pełne bliskości i czułości.