top of page

Paulina & Mateusz | Strzelnica Resort & SPA | Sala weselna Lubliniec | Fotograf Lubliniec

Witajcie, Kochani! Dziś chciałabym podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami, które miałam zaszczyt uwiecznić jako fotografka. Pragnę opowiedzieć Wam o wspaniałym ślubie Pauliny i Mateusza, który odbył się w malowniczym kościele św. Jadwigi w Droniowicach.


To było miejsce pełne historii i piękna, gdzie para młoda złożyła sobie przepiękne przysięgi miłości. Głosy Pauliny i Mateusza, wypełnione emocjami, brzmiały pięknie w tej urokliwej świątyni. Ich spojrzenia pełne były miłości i zaufania, a cała ceremonia była niezwykle wzruszająca.

Po uroczystej ceremonii przyszedł czas na zabawę w sali Strzelnica Family Resort & SPA w Lublińcu. Miejsce to emanowało przytulnością i elegancją, tworząc idealne tło dla tego wyjątkowego wieczoru. Stół weselny zachwycał swoją oprawą, a goście bawili się wspaniale, pełni radości i entuzjazmu.

Następnie udaliśmy się na plener do urokliwego parku w Pszczynie. To magiczne miejsce otoczone zielenią, malowniczymi alejkami i kolorowymi kwiatami idealnie wpisywało się w romantyczną aurę tego dnia. Paulina i Mateusz, pełni miłości i radości, stanowili doskonałe modele, a ja miałam zaszczyt uchwycić ich szczęście na fotografiach.


Bycie fotografką to dla mnie nie tylko praca, ale także pasja i przywilej. Uwieczniam wyjątkowe chwile, tworząc piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć parom przez całe życie. Jestem niezmiernie wdzięczna Paulinie i Mateuszowi za zaufanie, jakim obdarzyli mnie w tym wyjątkowym dniu.


Paulino i Mateuszu, życzę Wam nieustającego szczęścia, miłości i radości w Waszym wspólnym życiu. Wasz ślub był pełen magii i emocji, a ja mam nadzieję, że te fotografie będą przypominać Wam o tych pięknych chwilach przez wiele lat.

Zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z tego niezapomnianego dnia, które oddają atmosferę Waszego pięknego ślubu.Ślub: Kościół św. Jadwigi

Wesele: Strzelnica Family Resort & SPA resortstrzelnica.pl

Oprawa muzyczna: Zespół Student Band www.facebook.com/studentband.zory/

Strzelnica Family Resort & SPA, Strzelnica Lubliniec, fotograf Lubliniec, fotograf ślub Lubliniec, sala weselna Lubliniec, zespół wesele Lubliniec, dj wesele Lubliniec, zespół na wesele, fotograf na wesele, fotograf, fotograf ślub, fotograf wesele, Student Band, zespół Student Band, sala weselna, fotograf ślubnySzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page