top of page

Paulina & Matgeusz | Wesele Strzelnica Family Resort & SPA, plener ślubny Park w Pszczynie

Witajcie, Kochani! Dziś chciałabym podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami, które miałam zaszczyt uwiecznić jako fotografka. Pragnę opowiedzieć Wam o wspaniałym ślubie Pauliny i Mateusza, który odbył się w malowniczym kościele św. Jadwigi w Droniowicach.


To było miejsce pełne historii i piękna, gdzie para młoda złożyła sobie przepiękne przysięgi miłości. Głosy Pauliny i Mateusza, wypełnione emocjami, brzmiały pięknie w tej urokliwej świątyni. Ich spojrzenia pełne były miłości i zaufania, a cała ceremonia była niezwykle wzruszająca.

Po uroczystej ceremonii przyszedł czas na zabawę w sali Strzelnica Family Resort & SPA w Lublińcu. Miejsce to emanowało przytulnością i elegancją, tworząc idealne tło dla tego wyjątkowego wieczoru. Stół weselny zachwycał swoją oprawą, a goście bawili się wspaniale, pełni radości i entuzjazmu.

Następnie udaliśmy się na plener do urokliwego parku w Pszczynie. To magiczne miejsce otoczone zielenią, malowniczymi alejkami i kolorowymi kwiatami idealnie wpisywało się w romantyczną aurę tego dnia. Paulina i Mateusz, pełni miłości i radości, stanowili doskonałe modele, a ja miałam zaszczyt uchwycić ich szczęście na fotografiach.


Bycie fotografką to dla mnie nie tylko praca, ale także pasja i przywilej. Uwieczniam wyjątkowe chwile, tworząc piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć parom przez całe życie. Jestem niezmiernie wdzięczna Paulinie i Mateuszowi za zaufanie, jakim obdarzyli mnie w tym wyjątkowym dniu.


Paulino i Mateuszu, życzę Wam nieustającego szczęścia, miłości i radości w Waszym wspólnym życiu. Wasz ślub był pełen magii i emocji, a ja mam nadzieję, że te fotografie będą przypominać Wam o tych pięknych chwilach przez wiele lat.

Zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z tego niezapomnianego dnia, które oddają atmosferę Waszego pięknego ślubu.Ślub: Kościół św. Jadwigi

Wesele: Strzelnica Family Resort & SPA resortstrzelnica.pl

Oprawa muzyczna: Zespół Student Band www.facebook.com/studentband.zory/Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Zajrzyj na www.kasialedwon.com

bottom of page