top of page

Sandra & Łukasz | Gościniec Paradise | Sala weselna Przeczyce | Fotograf Dąbrowa GórniczaCześć, kochani czytelnicy! Dzisiaj pragnę podzielić się z Wami niezwykłym ślubem, który miałem ogromną przyjemność uwiecznić jako fotografka.Ślub plenerowy Sandry i Łukasza był prawdziwym spektaklem miłości i urody, którego centralnym punktem była przepiękna sala weselna Gościniec Paradise w Przeczycach. Przygotujcie się na fascynującą podróż przez ten wyjątkowy dzień!

Ślub plenerowy przy sali weselnej Gościniec Paradise w Przeczycach. Miejsce to okazało się doskonałym wyborem dla Sandry i Łukasza. Malownicze otoczenie i pięknie zaaranżowane przestrzenie stworzyły magiczną atmosferę, która była doskonałym tłem dla tego romantycznego ślubu plenerowego.


Ceremonia ślubna w plenerze: Sandra i Łukasz zdecydowali się na ceremonię ślubną na świeżym powietrzu, otoczeni pięknymi ogrodami i przyjaciółmi. Słońce delikatnie świeciło, a lekki powiew wiatru dodawał uroku tej wyjątkowej chwili. Przyjaciółka pary przewodniczyła ceremonii, która była pełna emocji, wzruszeń i miłości. Każdy szczegół był starannie przemyślany, od kwiatowych dekoracji po romantyczną aranżację ławek dla gości.


Po wzruszającej ceremonii nadszedł czas na niezapomnianą zabawę i biesiadę w Gościńcu Paradise. Sala weselna została pięknie przystrojona, tworząc atmosferę pełną ciepła i radości. Goście bawili się doskonale, tańcząc do świetnej muzyki i ciesząc się z okazji świętowania miłości Sandry i Łukasza. Niezapomniane chwile, pełne śmiechu i szczęścia, były dla mnie prawdziwym skarbem do uwiecznienia.

Podsumowanie: To było wesele, które w pełni oddawało magię miłości i radości. Sandra i Łukasz stworzyli niezapomniane wspomnienia w Gościńcu Paradise w Przeczycach, gdzie ich ślub plenerowy był prawdziwym arcydziełem. Piękna sceneria, radosna atmosfera i miłość unosząca się w powietrzu.
Ślub plenerowy & Wesele: Gościniec Paradise www.gosciniecparadise.pl

Oprawa muzyczna: Imprezy Po Byku www.imprezy-pobyku.pl

Ślub plenerowy, ślub humanistyczny, fotograf śląsk, fotograf dąbrowa górnicza, fotograf ślubny śląsk, sala weselna śląsk, sala weselna Katowice, sala weselna Dąbrowa, sala weselna Gliwice, zespół weselny Gliwice, dj na wesele Katowice, dj śląsk, zespół weselny śląsk, Gościniec Paradise, ślub w plenerze, sala weselna Siemianowice, sala weselna ślub w plenerzeSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page