top of page

Ola & Marcin | Villa Rosa Łomnica | Sala weselna Lubliniec | Fotograf Lubliniec

Na najnowszym weselu, które miałam przyjemność uwiecznić, Aleksandra i Marcin stworzyli niezapomniane chwile pełne miłości i radości. Ceremonia zaślubin odbyła się w malowniczym kościele św. Anny w Hadrze, gdzie para ślubowała sobie wieczną miłość i wierność.


Ceremonia była niewątpliwie wzruszająca. Aleksandra w pięknej białej sukni wkraczała wraz ze swoim ojcem po pięknie zdobionym dywanie, emanując nie tylko pięknem, ale i pewnością siebie. Jej uśmiech był zaraźliwy, a spojrzenie pełne czułości, gdy spojrzała na Marcina, dosłownie zapierało dech w piersiach. Marcin, ubrany w elegancki garnitur, wyglądał dumnie, będąc świadkiem momentu, w którym jego życie zmieniało się na zawsze.

Po ceremonii, para i goście udali się do sali weselnej Villa Rosa w Łomnicy, gdzie odbyło się wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala była przepięknie udekorowana, z dbałością o najmniejsze detale. Kwiaty, świece i delikatne dekoracje tworzyły romantyczną atmosferę, idealną dla tej wyjątkowej okazji. Wspaniała muzyka, pyszne jedzenie i serdeczne toasty dodawały energii i sprawiały, że wszyscy goście czuli się jak w bajce.


Ale to jeszcze nie wszystko! Wieczorem para zorganizowała spektakularne zdjęcia z zimnymi ogniami, które wzbudziły podziw i zachwyt wszystkich obecnych. Odgłosy trzaskającego ognia, iskry unoszące się w powietrzu i uśmiechy na twarzach Aleksandry i Marcina były nie do opisania. Te magiczne chwile uwiecznione na zdjęciach będą z pewnością przypominać parze o tym wyjątkowym dniu przez całe życie.

Byłam niezwykle wzruszona i podekscytowana, że mogłam być częścią tego niesamowitego dnia. Praca jako fotografka daje mi możliwość uczestniczenia w takich chwilach i dokumentowania najważniejszych momentów w życiu ludzi. Dziękuję Aleksandrze i Marciniowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich pięknej historii miłości.

Jeśli i Wy marzycie o niezapomnianych zdjęciach, które zachwycą Was i Waszych bliskich, zapraszam do kontaktu. Chętnie uwiecznię Wasze najpiękniejsze chwile i stworzę dla Was wyjątkowe wspomnienia, które przetrwają przez lata.


Ceremonia: Kościół Św. Anny

Wesele: Villa Rosa villa-rosa.pl

Oprawa muzyczna: Dj. Dragon www.facebook.com/DragonAndrzej/

Villa Rosa Łomnica, wesele Villa Rosa Łomnica, Restauracja Villa Rosa, Dj Dragon, dj Lubliniec, sala weselna śląsk, sala weselna Lubliniec, zespół weselny Lubliniec, sala weselna Dobrodzień, sala weselna Opole, sala weselna opolskie, fotograf Łomnica, fotograf opolskie, fotograf na ślub Lubliniec, fotograf na wesele Lubliniec

Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page