top of page

Ola & Marcin | Wesele Restauracja Villa Rosa w Łomnicy

Na najnowszym weselu, które miałam przyjemność uwiecznić, Aleksandra i Marcin stworzyli niezapomniane chwile pełne miłości i radości. Ceremonia zaślubin odbyła się w malowniczym kościele św. Anny w Hadrze, gdzie para ślubowała sobie wieczną miłość i wierność.


Ceremonia była niewątpliwie wzruszająca. Aleksandra w pięknej białej sukni wkraczała wraz ze swoim ojcem po pięknie zdobionym dywanie, emanując nie tylko pięknem, ale i pewnością siebie. Jej uśmiech był zaraźliwy, a spojrzenie pełne czułości, gdy spojrzała na Marcina, dosłownie zapierało dech w piersiach. Marcin, ubrany w elegancki garnitur, wyglądał dumnie, będąc świadkiem momentu, w którym jego życie zmieniało się na zawsze.

Po ceremonii, para i goście udali się do sali weselnej Villa Rosa w Łomnicy, gdzie odbyło się wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala była przepięknie udekorowana, z dbałością o najmniejsze detale. Kwiaty, świece i delikatne dekoracje tworzyły romantyczną atmosferę, idealną dla tej wyjątkowej okazji. Wspaniała muzyka, pyszne jedzenie i serdeczne toasty dodawały energii i sprawiały, że wszyscy goście czuli się jak w bajce.


Ale to jeszcze nie wszystko! Wieczorem para zorganizowała spektakularne zdjęcia z zimnymi ogniami, które wzbudziły podziw i zachwyt wszystkich obecnych. Odgłosy trzaskającego ognia, iskry unoszące się w powietrzu i uśmiechy na twarzach Aleksandry i Marcina były nie do opisania. Te magiczne chwile uwiecznione na zdjęciach będą z pewnością przypominać parze o tym wyjątkowym dniu przez całe życie.

Byłam niezwykle wzruszona i podekscytowana, że mogłam być częścią tego niesamowitego dnia. Praca jako fotografka daje mi możliwość uczestniczenia w takich chwilach i dokumentowania najważniejszych momentów w życiu ludzi. Dziękuję Aleksandrze i Marciniowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich pięknej historii miłości.

Jeśli i Wy marzycie o niezapomnianych zdjęciach, które zachwycą Was i Waszych bliskich, zapraszam do kontaktu. Chętnie uwiecznię Wasze najpiękniejsze chwile i stworzę dla Was wyjątkowe wspomnienia, które przetrwają przez lata.


Ceremonia: Kościół Św. Anny

Wesele: Villa Rosa villa-rosa.pl

Oprawa muzyczna: Dj. Dragon www.facebook.com/DragonAndrzej/


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page