top of page

Ola & Rafał | Ostaniec Kroczyce | Sala weselna Ruda Śląska | Fotograf Katowice

Mam przyjemność podzielić się z Wami historią wyjątkowego ślubu Oli i Rafała. Ta para młoda postanowiła złożyć przysięgę małżeńską w uroczym kościele św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej. Przepiękna i klasyczna ceremonia zaślubin sprawiła, że ten moment był jeszcze bardziej wyjątkowy.


Kiedy Ola i Rafał zostali ogłoszeni małżeństwem, nadszedł czas na radosne i pełne wrażeń przyjęcie weselne. Para zdecydowała się na organizację zabawy w eleganckiej sali Ostaniec w Kroczycach. To miejsce emanuje urokiem i pięknem, idealnie wpisując się w romantyczny charakter tego ślubu.

Od momentu wejścia do sali można było poczuć magię i atmosferę miłości. Młoda para zadbała o każdy szczegół, co sprawiło, że cała sala zachwyciła się pięknem dekoracji. Kwiatowe kompozycje, delikatne świece i subtelne dodatki tworzyły niezwykły klimat, który sprawił, że goście czuli się jak w bajce.


Na parkiecie panowała prawdziwa euforia. Muzyczne hity i znakomita oprawa muzyczna sprawiły, że goście nie mogli oderwać się od tańca. Wszyscy bawili się doskonale, pełni radości i entuzjazmu. Ola i Rafał byli nie tylko pięknym i zakochanym małżeństwem, ale również wspaniałymi gospodarzami, dbającymi o każdego gościa.

Nie zabrakło również tradycyjnego oczepinowego tańca. Wesołe chwile, śmiech i emocje unosiły się w powietrzu. Ola i Rafał wybrali dla siebie najpiękniejsze momenty i zatopili się w nich, tworząc wspomnienia na całe życie.

Ten ślub to nie tylko wspaniała zabawa i radość, ale przede wszystkim miłość. Miłość, która była widoczna na twarzach młodej pary, a także na twarzach ich najbliższych. To niezapomniane wydarzenie połączyło serca i umocniło więzi rodzinne.

Dziękujemy Oli i Rafałowi za możliwość uczestnictwa w ich wyjątkowym dniu. Wasz ślub był nie tylko piękny, ale również inspirujący. Życzymy Wam mnóstwa radości, miłości i wspólnych chwil spędzonych przy boku drugiej połówki.Ceremonia: Sanktuarium św. Antoniego

Wesele: Ostaniec www.ostaniec.com.pl

Zespół: Polaris Group www.muzanawesele.pl


Wesele hotel Ostaniec, Ostaniec Kroczyce, Ostaniec Podlesice, sala weselna Myszków, sala weselna Żarki, sala weselna Szczekociny, sala weselna Wolbrom, sala weselna Złoty Potok, fotograf ślubny Złoty Potok, fotograf ślubny Szczekociny, fotograf ślubny Wolbrom, fotograf ślubny Myszków, fotograf ślubny Częstochowa, zespół weselny Myszków, dj na wesele Myszków, zespół weselny Częstochowa


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

ความคิดเห็น

ได้รับ 0 เต็ม 5 ดาว
ยังไม่มีการให้คะแนน

ให้คะแนน
bottom of page