top of page

Ola & Rafał | Wesele hotel Ostaniec Podlesice Kroczyce

Mam przyjemność podzielić się z Wami historią wyjątkowego ślubu Oli i Rafała. Ta para młoda postanowiła złożyć przysięgę małżeńską w uroczym kościele św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej. Przepiękna i klasyczna ceremonia zaślubin sprawiła, że ten moment był jeszcze bardziej wyjątkowy.


Kiedy Ola i Rafał zostali ogłoszeni małżeństwem, nadszedł czas na radosne i pełne wrażeń przyjęcie weselne. Para zdecydowała się na organizację zabawy w eleganckiej sali Ostaniec w Kroczycach. To miejsce emanuje urokiem i pięknem, idealnie wpisując się w romantyczny charakter tego ślubu.

Od momentu wejścia do sali można było poczuć magię i atmosferę miłości. Młoda para zadbała o każdy szczegół, co sprawiło, że cała sala zachwyciła się pięknem dekoracji. Kwiatowe kompozycje, delikatne świece i subtelne dodatki tworzyły niezwykły klimat, który sprawił, że goście czuli się jak w bajce.


Na parkiecie panowała prawdziwa euforia. Muzyczne hity i znakomita oprawa muzyczna sprawiły, że goście nie mogli oderwać się od tańca. Wszyscy bawili się doskonale, pełni radości i entuzjazmu. Ola i Rafał byli nie tylko pięknym i zakochanym małżeństwem, ale również wspaniałymi gospodarzami, dbającymi o każdego gościa.

Nie zabrakło również tradycyjnego oczepinowego tańca. Wesołe chwile, śmiech i emocje unosiły się w powietrzu. Ola i Rafał wybrali dla siebie najpiękniejsze momenty i zatopili się w nich, tworząc wspomnienia na całe życie.

Ten ślub to nie tylko wspaniała zabawa i radość, ale przede wszystkim miłość. Miłość, która była widoczna na twarzach młodej pary, a także na twarzach ich najbliższych. To niezapomniane wydarzenie połączyło serca i umocniło więzi rodzinne.

Dziękujemy Oli i Rafałowi za możliwość uczestnictwa w ich wyjątkowym dniu. Wasz ślub był nie tylko piękny, ale również inspirujący. Życzymy Wam mnóstwa radości, miłości i wspólnych chwil spędzonych przy boku drugiej połówki.Ceremonia: Sanktuarium św. Antoniego

Wesele: Ostaniec www.ostaniec.com.pl

Zespół: Polaris Group www.muzanawesele.pl
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Zajrzyj na www.kasialedwon.com

bottom of page