top of page

Monika & Kamil | Dworek Wyry | Sala weselna Tychy | Fotograf Tychy | plener Pszczyna

Witajcie, drodzy czytelnicy! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym dniem, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Ślub Moniki i Kamila to wyjątkowe wydarzenie, pełne miłości, radości i wzruszeń.


Zapraszam Was do przyjrzenia się ich niezwykłej podróży, która rozpoczęła się w malowniczym kościele Świętego Walentego w Bieruniu. Ceremonia zaślubin w kościele Świętego Walentego: Uroczystość rozpoczęła się w urokliwym kościele Świętego Walentego. Monika i Kamil, otoczeni bliskimi i przyjaciółmi, wymienili przepiękne przysięgi miłości. Emocje unosiły się w powietrzu, a ja miałam szczęście uchwycić każdy istotny moment, by stworzyć niezapomniane wspomnienia dla tej wspaniałej pary.


Zabawa w sali Dworek w Wyrach: Po wzruszającej ceremonii przyszedł czas na radosną zabawę w sali Dworek w Wyrach. Wnętrze lokalu było pięknie udekorowane, tworząc romantyczną atmosferę. Goście z uśmiechem na twarzach bawili się w rytmie muzyki, tańcząc do późnych godzin nocnych. Nie mogłam oderwać wzroku od Moniki i Kamila, którzy promieniowali szczęściem na parkiecie.

Plener w parku w Pszczynie: Kolejnego dnia po weselnym szaleństwie, udaliśmy się na sesję plenerową do urokliwego parku w Pszczynie. Piękna przyroda, zielone trawniki, kolorowe kwiaty - wszystko to stanowiło doskonałe tło dla sesji zdjęciowej. Monika i Kamil, wypełnieni miłością i radością po ślubie, bez trudu wpasowywali się w malowniczy krajobraz.Ślub: Kościół Świętego Walentego

Wesele: Restauracja Dworek Wyry dworek.dt.pl

Oprawa muzyczna: Zespół Showman

Wesele Dworek Wyry, sala weselna Mikołów, sala weselna Ruda śląska, sala weselna Tychy, sala weselna Tychy, sala weselna Jastrzębie, fotograf Żory, fotograf Jastrzębie, fotograf Tychy, fotograf Pszczyna, fotograf Katowice, dj Mikołów, zespół Mikołów, fotograf Mikołów


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page