top of page

Monika & Kamil | Wesele Dworek Wyry, plener ślubny Pszczyna

Witajcie, drodzy czytelnicy! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym dniem, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Ślub Moniki i Kamila to wyjątkowe wydarzenie, pełne miłości, radości i wzruszeń.


Zapraszam Was do przyjrzenia się ich niezwykłej podróży, która rozpoczęła się w malowniczym kościele Świętego Walentego w Bieruniu. Ceremonia zaślubin w kościele Świętego Walentego: Uroczystość rozpoczęła się w urokliwym kościele Świętego Walentego. Monika i Kamil, otoczeni bliskimi i przyjaciółmi, wymienili przepiękne przysięgi miłości. Emocje unosiły się w powietrzu, a ja miałam szczęście uchwycić każdy istotny moment, by stworzyć niezapomniane wspomnienia dla tej wspaniałej pary.


Zabawa w sali Dworek w Wyrach: Po wzruszającej ceremonii przyszedł czas na radosną zabawę w sali Dworek w Wyrach. Wnętrze lokalu było pięknie udekorowane, tworząc romantyczną atmosferę. Goście z uśmiechem na twarzach bawili się w rytmie muzyki, tańcząc do późnych godzin nocnych. Nie mogłam oderwać wzroku od Moniki i Kamila, którzy promieniowali szczęściem na parkiecie.

Plener w parku w Pszczynie: Kolejnego dnia po weselnym szaleństwie, udaliśmy się na sesję plenerową do urokliwego parku w Pszczynie. Piękna przyroda, zielone trawniki, kolorowe kwiaty - wszystko to stanowiło doskonałe tło dla sesji zdjęciowej. Monika i Kamil, wypełnieni miłością i radością po ślubie, bez trudu wpasowywali się w malowniczy krajobraz.Ślub: Kościół Świętego Walentego

Wesele: Restauracja Dworek Wyry dworek.dt.pl

Oprawa muzyczna: Zespół ShowmanSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page