top of page

Aneta & Kamil | Leśna Perła Rudziniec | Sala weselna Rybnik | Fotograf Rybnik


Niezapomniane chwile pełne miłości i radości - to właśnie ślub Anety i Kamila. Ten wyjątkowy dzień, pełen emocji, odbył się w malowniczej Parafii Cyryla i Metodego w Knurowie, gdzie para młoda powiedziała sobie sakramentalne "tak".


Ceremonia zaślubin była przepiękna i pełna wzruszeń. Aneta, olśniewająca w swojej białej sukni ślubnej, wyglądała jak prawdziwa księżniczka, a Kamil, ubrany elegancko w garnitur, był pełen dumy i radości. Ich miłość była palpable, wypełniając świątynię ciepłem i czułością.

Po uroczystości wszyscy zebrani przenieśli się do restauracji Leśna Perła w Rudzieńcu, aby kontynuować celebrowanie tego wyjątkowego dnia. Restauracja stworzyła idealne tło dla przyjęcia weselnego, z eleganckim wystrojem i przytulną atmosferą. Wspaniała obsługa dbała o każdy detal, zapewniając gościom wyjątkowe doświadczenie kulinarne i niezapomniane wspomnienia.

Jednak to nie wszystko - para młoda postanowiła uwiecznić swoje szczęście w plenerze, wybierając malowniczą miejscowość Brenna. Tam, otoczeni pięknem przyrody, Aneta i Kamil pozowali do fotografii, oddając swoje uczucia i radość z tego wyjątkowego dnia. Fotografie z pewnością będą pełne magii i emocji, przypominając im o tym pięknym chwale przez lata.


Ślub Anety i Kamila był nie tylko uroczystym wydarzeniem, ale także wyjątkową okazją do celebracji miłości i rodziny. To był dzień pełen radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Dziękujemy za możliwość podzielenia się tym wyjątkowym dniem z Wami i życzymy Wam niekończącej się miłości, szczęścia i radosnych chwil na nowej drodze życia razem.


Ślub: Parafia św. Cyryla i Metodego

Wesele: Leśna Perła www.lesnaperla.com

Oprawa muzyczna: Zespół Diagram www.facebook.com/zespolmuzycznydiagram/

Wesele Leśna Perła, Wesele Leśna Perła Rudziniec, sala weselna Strzelce, sala weselna Kędzierzyn Koźle, sala weselna Gliwice, sala weselna śląsk, fotograf ślub Gliwice, fotograf ślub Śląsk, fotograf ślub Rybnik, fotograf ślub Stzrelce, fotograf ślub Tworóg, zespół na ślub Gliwice, zespół na Ślub Strzelce, zespół na ślub śląsk, dj ślub śląsk, dj ślub Radlin, dj ślub Strzelce, dj ślub Tworóg, dj ślub Pyskowice, fotograf Pyskowice


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page