top of page

Aneta & Kamil | Wesele Leśna Perła Rudziniec, plener ślubny Brenna


Niezapomniane chwile pełne miłości i radości - to właśnie ślub Anety i Kamila. Ten wyjątkowy dzień, pełen emocji, odbył się w malowniczej Parafii Cyryla i Metodego w Knurowie, gdzie para młoda powiedziała sobie sakramentalne "tak".


Ceremonia zaślubin była przepiękna i pełna wzruszeń. Aneta, olśniewająca w swojej białej sukni ślubnej, wyglądała jak prawdziwa księżniczka, a Kamil, ubrany elegancko w garnitur, był pełen dumy i radości. Ich miłość była palpable, wypełniając świątynię ciepłem i czułością.

Po uroczystości wszyscy zebrani przenieśli się do restauracji Leśna Perła w Rudzieńcu, aby kontynuować celebrowanie tego wyjątkowego dnia. Restauracja stworzyła idealne tło dla przyjęcia weselnego, z eleganckim wystrojem i przytulną atmosferą. Wspaniała obsługa dbała o każdy detal, zapewniając gościom wyjątkowe doświadczenie kulinarne i niezapomniane wspomnienia.

Jednak to nie wszystko - para młoda postanowiła uwiecznić swoje szczęście w plenerze, wybierając malowniczą miejscowość Brenna. Tam, otoczeni pięknem przyrody, Aneta i Kamil pozowali do fotografii, oddając swoje uczucia i radość z tego wyjątkowego dnia. Fotografie z pewnością będą pełne magii i emocji, przypominając im o tym pięknym chwale przez lata.


Ślub Anety i Kamila był nie tylko uroczystym wydarzeniem, ale także wyjątkową okazją do celebracji miłości i rodziny. To był dzień pełen radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Dziękujemy za możliwość podzielenia się tym wyjątkowym dniem z Wami i życzymy Wam niekończącej się miłości, szczęścia i radosnych chwil na nowej drodze życia razem.


Ślub: Parafia św. Cyryla i Metodego

Wesele: Leśna Perła www.lesnaperla.com

Oprawa muzyczna: Zespół Diagram www.facebook.com/zespolmuzycznydiagram/Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page