top of page

Agnieszka & Andrzej | Wesele w sali Paradise w Żorach

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami niezwykłą historią ślubu Agnieszki i Andrzeja. Para ta zdecydowała się na ślub w uroczym kościele Miłosierdzia Bożego w Żorach, gdzie odbyła się ich wzruszająca ceremonia zaślubin. Ale to tylko początek tego wyjątkowego dnia.


Po ceremonii przyszedł czas na radosne i niezapomniane przyjęcie weselne. Agnieszka i Andrzej postanowili zorganizować zabawę w pięknej sali Paradise, również w Żorach. To miejsce emanuje elegancją i stylem, idealnie pasując do romantycznego charakteru tego ślubu.

Jednak to nie wszystko, co miało do zaoferowania ten niezwykły ślub. Para młoda postanowiła uwiecznić swoje szczęście i miłość w plenerze, w okolicy malowniczego stawu Śmieszek. To magiczne miejsce stanowiło tło dla romantycznych i pełnych emocji fotografii, które będą przypominać im o tym wyjątkowym dniu przez lata.


Od momentu, kiedy goście przekroczyli próg sali Paradise, czuło się niesamowitą atmosferę. Przepiękne dekoracje, urocze detale i staranne przygotowanie sprawiły, że sala ożyła magią tego wyjątkowego ślubu. Każdy szczegół był dopracowany, a kwiatowe aranżacje, subtelne oświetlenie i wykwintne menu zachwyciły wszystkich obecnych.

Na parkiecie panowała prawdziwa euforia. Wyjątkowe utwory muzyczne i doskonała oprawa muzyczna sprawiły, że goście nie mogli przestać tańczyć. Energia, radość i miłość unosiły się w powietrzu, a wszyscy bawili się doskonale. Agnieszka i Andrzej byli nie tylko zakochanym małżeństwem, ale także wspaniałymi gospodarzami, dbającymi o to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo.

Nie mogło zabraknąć tradycyjnego oczepinowego tańca. Wesołe momenty, śmiech i wzruszenie tworzyły niezapomniane chwile. Agnieszka i Andrzej przeżyli najpiękniejsze momenty tego dnia, a ich radość była widoczna na twarzach wszystkich obecnych.Ślub: Kościół Miłosierdzia Bożego

Wesele: Paradise www.facebook.com

Oprawa muzyczna: Zespół CopacabanaSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page