top of page

Agnieszka & Andrzej | Paradise Żory | Sala weselna Żory | Fotograf Żory

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami niezwykłą historią ślubu Agnieszki i Andrzeja. Para ta zdecydowała się na ślub w uroczym kościele Miłosierdzia Bożego w Żorach, gdzie odbyła się ich wzruszająca ceremonia zaślubin. Ale to tylko początek tego wyjątkowego dnia.


Po ceremonii przyszedł czas na radosne i niezapomniane przyjęcie weselne. Agnieszka i Andrzej postanowili zorganizować zabawę w pięknej sali Paradise, również w Żorach. To miejsce emanuje elegancją i stylem, idealnie pasując do romantycznego charakteru tego ślubu.

Jednak to nie wszystko, co miało do zaoferowania ten niezwykły ślub. Para młoda postanowiła uwiecznić swoje szczęście i miłość w plenerze, w okolicy malowniczego stawu Śmieszek. To magiczne miejsce stanowiło tło dla romantycznych i pełnych emocji fotografii, które będą przypominać im o tym wyjątkowym dniu przez lata.


Od momentu, kiedy goście przekroczyli próg sali Paradise, czuło się niesamowitą atmosferę. Przepiękne dekoracje, urocze detale i staranne przygotowanie sprawiły, że sala ożyła magią tego wyjątkowego ślubu. Każdy szczegół był dopracowany, a kwiatowe aranżacje, subtelne oświetlenie i wykwintne menu zachwyciły wszystkich obecnych.

Na parkiecie panowała prawdziwa euforia. Wyjątkowe utwory muzyczne i doskonała oprawa muzyczna sprawiły, że goście nie mogli przestać tańczyć. Energia, radość i miłość unosiły się w powietrzu, a wszyscy bawili się doskonale. Agnieszka i Andrzej byli nie tylko zakochanym małżeństwem, ale także wspaniałymi gospodarzami, dbającymi o to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo.

Nie mogło zabraknąć tradycyjnego oczepinowego tańca. Wesołe momenty, śmiech i wzruszenie tworzyły niezapomniane chwile. Agnieszka i Andrzej przeżyli najpiękniejsze momenty tego dnia, a ich radość była widoczna na twarzach wszystkich obecnych.Ślub: Kościół Miłosierdzia Bożego

Wesele: Paradise www.facebook.com

Oprawa muzyczna: Zespół Copacabana

Sala weselna Paradise, Wesele Paradise Żory, sala weselna Żory, Ślub Żory, fotograf Żory, fotograf na ślub Żory, fotograf na wesele Żory, fotograf ślubny, fotograf ślubny Rybnik, fotograf ślubny Żory, zespół Copacabana, zespół weselny Żory, dj na wesele Żory


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page