top of page

Edyta & Damian | Wesele Dworek Komorno, sesja ślubna Pszczyna


Dziś chciałabym podzielić się z Wami wyjątkowymi momentami, które miały miejsce podczas ślubu Edyty i Damiana. To było niezwykle piękne wydarzenie, które odbyło się w malowniczym kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w uroczym Turzu. Cały dzień był pełen miłości, radości i emocji, które z pewnością na długo pozostaną w sercach nowożeńców i wszystkich gości.


Ceremonia zaślubin była klasycznym i wzruszającym momentem. Edyta wyglądała jak prawdziwa księżniczka w swojej pięknej sukni ślubnej, a Damian wydawał się być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Atmosfera w kościele była nasycona miłością i wzruszeniem, a ich przysięgi przemawiały do serc wszystkich obecnych.


Po uroczystej ceremonii, para oraz ich bliscy udali się do sali weselnej w malowniczym Komornie, gdzie czekała ich niezapomniana zabawa. Wszystko było przygotowane z dbałością o najmniejsze detale, od eleganckiego wystroju po wyśmienite dania serwowane przez profesjonalną obsługę. Goście bawili się wspaniale, tańcząc do gorących rytmów muzyki i ciesząc się każdą chwilą obecności na tym wyjątkowym przyjęciu.

Jako fotografka miałam zaszczyt uwiecznić te magiczne chwile na zdjęciach. Widząc uśmiechy na twarzach Edyty i Damiana, a także ich wzajemną miłość, czułam, że mam przywilej być częścią ich szczęścia. Świetnie się bawiliśmy podczas sesji plenerowej, która odbyła się w romantycznym otoczeniu przyrody, dodając tym samym odrobinę magii do ich albumu ze zdjęciami ślubnymi.

Ten dzień był nie tylko dla Edyty i Damiana, ale również dla ich rodzin i przyjaciół, wyjątkowym momentem, który zostanie na zawsze w ich pamięci. Było to nie tylko świętowanie ich miłości, ale również okazja do spotkania się i wspólnego świętowania dla wszystkich, którzy byli obecni.Ceremonia: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

Wesele: Sala weselna Komorno www.dworekkomorno.eu

Zespół: Zespół Relax
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page