top of page

Edyta & Damian | Dworek Komorno | Sala weselna opolskie | Fotograf Opole


Dziś chciałabym podzielić się z Wami wyjątkowymi momentami, które miały miejsce podczas ślubu Edyty i Damiana. To było niezwykle piękne wydarzenie, które odbyło się w malowniczym kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w uroczym Turzu. Cały dzień był pełen miłości, radości i emocji, które z pewnością na długo pozostaną w sercach nowożeńców i wszystkich gości.


Ceremonia zaślubin była klasycznym i wzruszającym momentem. Edyta wyglądała jak prawdziwa księżniczka w swojej pięknej sukni ślubnej, a Damian wydawał się być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Atmosfera w kościele była nasycona miłością i wzruszeniem, a ich przysięgi przemawiały do serc wszystkich obecnych.


Po uroczystej ceremonii, para oraz ich bliscy udali się do sali weselnej w malowniczym Komornie, gdzie czekała ich niezapomniana zabawa. Wszystko było przygotowane z dbałością o najmniejsze detale, od eleganckiego wystroju po wyśmienite dania serwowane przez profesjonalną obsługę. Goście bawili się wspaniale, tańcząc do gorących rytmów muzyki i ciesząc się każdą chwilą obecności na tym wyjątkowym przyjęciu.

Jako fotografka miałam zaszczyt uwiecznić te magiczne chwile na zdjęciach. Widząc uśmiechy na twarzach Edyty i Damiana, a także ich wzajemną miłość, czułam, że mam przywilej być częścią ich szczęścia. Świetnie się bawiliśmy podczas sesji plenerowej, która odbyła się w romantycznym otoczeniu przyrody, dodając tym samym odrobinę magii do ich albumu ze zdjęciami ślubnymi.

Ten dzień był nie tylko dla Edyty i Damiana, ale również dla ich rodzin i przyjaciół, wyjątkowym momentem, który zostanie na zawsze w ich pamięci. Było to nie tylko świętowanie ich miłości, ale również okazja do spotkania się i wspólnego świętowania dla wszystkich, którzy byli obecni.Ceremonia: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

Wesele: Sala weselna Komorno www.dworekkomorno.eu

Zespół: Zespół Relax

Dworek Komorno, Sala weselna Komorno, sala weselna opolskie, sala weselna Opole, sala weselna Kędzierzyn - Koźle, sala weselna Strzelce Opolskie, sala weselna Prudnik, fotograf Opole, fotograf ślubny Opole, fotograf ślubny Kędzierzyn Koźle, fotograf ślubny Prudnik, fotograf ślubny Strzelce Opolskie, zespół weselny Opole, dj na wesele Opole, zespół weselny Strzelce, kamerzysta Opole, film z ślubu Opole, kamerzysta Strzelce, kamerzysta Prudnik


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Комментарии

Оценка: 0 из 5 звезд.
Еще нет оценок

Добавить рейтинг
bottom of page