top of page

Patrycja & Mateusz | Constancja | Sala weselna Częstochowa | fotograf Częstochowa


Witajcie, Kochani! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym dniem, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Pragnę opowiedzieć Wam o uroczystym ślubie Patrycji i Mateusza, który odbył się w pięknym kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Częstochowie.


To było magiczne miejsce, gdzie para młoda, Patrycja i Mateusz, złożyli sobie przepiękne przysięgi miłości. Wzruszające chwile, pełne emocji i radości, unosiły się w powietrzu, a wszystkie spojrzenia były skierowane na nich. Patrycja wyglądała olśniewająco w swojej białej sukni, a Mateusz był dumny i wzruszony, patrząc na swoją przyszłą żonę.

Po ceremonii zaślubin przyszedł czas na przyjęcie weselne, które odbyło się w eleganckim Hotelu Constancja w Częstochowie. Stół weselny był przepięknie udekorowany, a goście czuli się jak w królewskim pałacu. Atmosfera była nacechowana miłością, radością i dużą dawką pozytywnej energii.


Wieczorem para zorganizowała niesamowite zdjęcia z zimnymi ogniami, które stanowiły wyjątkowe i efektowne tło dla tych magicznych chwil. Patrycja i Mateusz byli pełni radości, a ogniste efekty tworzyły niezwykłą atmosferę. Te niecodzienne zdjęcia z pewnością będą przypominać im o niezapomnianym dniu, którym był ich ślub.

Bycie fotografką daje mi ogromną radość, gdy mogę uczestniczyć w tak ważnych i wyjątkowych chwilach w życiu par. To nie tylko dokumentowanie tych unikalnych momentów, ale także tworzenie wspomnień na całe życie. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie.

Patrycjo i Mateuszu, chciałabym jeszcze raz podziękować Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie w tym szczególnym dniu. Wasz ślub był pełen miłości, magii i niezapomnianych chwil, które uwieczniłam na fotografiach. Życzę Wam obydwojgu wiecznego szczęścia i spełnienia we wspólnym życiu.


Zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z tego pięknego dnia, które oddają atmosferę Waszego niezapomnianego ślubu.

Ceremonia: Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP Wesele: Hotel Constancja Oprawa muzyczna: Dj. Mario

Wesele Constancja, Wesele Constancja Częstochowa, sala weselna Częstochowa, sala weselna Blachownia, sala weselna Lubliniec, sala weselna Radomsko, fotograf Częstochowa, fotograf Radomsko, fotograf Lubliniec, fotograf Kłobuck, dj Częstochowa, dj Kłobuck, dj Lubliniec, zespół Częstochowa, zespół Kłobuck


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page