top of page

Patrycja & Mateusz | Wesele Constancja Częstochowa


Witajcie, Kochani! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym dniem, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Pragnę opowiedzieć Wam o uroczystym ślubie Patrycji i Mateusza, który odbył się w pięknym kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Częstochowie.


To było magiczne miejsce, gdzie para młoda, Patrycja i Mateusz, złożyli sobie przepiękne przysięgi miłości. Wzruszające chwile, pełne emocji i radości, unosiły się w powietrzu, a wszystkie spojrzenia były skierowane na nich. Patrycja wyglądała olśniewająco w swojej białej sukni, a Mateusz był dumny i wzruszony, patrząc na swoją przyszłą żonę.

Po ceremonii zaślubin przyszedł czas na przyjęcie weselne, które odbyło się w eleganckim Hotelu Constancja w Częstochowie. Stół weselny był przepięknie udekorowany, a goście czuli się jak w królewskim pałacu. Atmosfera była nacechowana miłością, radością i dużą dawką pozytywnej energii.


Wieczorem para zorganizowała niesamowite zdjęcia z zimnymi ogniami, które stanowiły wyjątkowe i efektowne tło dla tych magicznych chwil. Patrycja i Mateusz byli pełni radości, a ogniste efekty tworzyły niezwykłą atmosferę. Te niecodzienne zdjęcia z pewnością będą przypominać im o niezapomnianym dniu, którym był ich ślub.

Bycie fotografką daje mi ogromną radość, gdy mogę uczestniczyć w tak ważnych i wyjątkowych chwilach w życiu par. To nie tylko dokumentowanie tych unikalnych momentów, ale także tworzenie wspomnień na całe życie. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie.

Patrycjo i Mateuszu, chciałabym jeszcze raz podziękować Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie w tym szczególnym dniu. Wasz ślub był pełen miłości, magii i niezapomnianych chwil, które uwieczniłam na fotografiach. Życzę Wam obydwojgu wiecznego szczęścia i spełnienia we wspólnym życiu.


Zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z tego pięknego dnia, które oddają atmosferę Waszego niezapomnianego ślubu.

Ceremonia: Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP Wesele: Hotel Constancja Oprawa muzyczna: Dj. Mario
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page