top of page

Kasia & Łukasz| Wesele Leśna Perła Radlin

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami z niezwykłego ślubu Pauliny i Mateusza. To było niesamowite wydarzenie, pełne miłości, radości i emocji. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego dnia i uchwycić te magiczne momenty na naszych zdjęciach.


Ślub odbył się w przepięknej parafii rzymsko-katolickiej p.w. Bożego Ciała w Jankowicach. To miejsce emanowało niezwykłą atmosferą i było idealnym tłem dla ceremonii zaślubin. Widząc Paulinę i Mateusza, gdy składali przysięgę miłości i wierności, było widać, jak mocno ich uczucie łączy i jak szczęśliwi są razem. To był prawdziwie wzruszający moment, który trudno opisać słowami.


Po ceremonii przyszedł czas na radosne świętowanie i zabawę. Przenieśliśmy się do pięknej sali Leśna Perła w Radlinie, gdzie czekały na nas fantastyczne dekoracje, kolorowe kwiaty i nastrojowe oświetlenie. To miejsce emanowało magią i tchnęło romantyzmem, idealnie oddając charakter tej wyjątkowej pary.Goście bawili się wspaniale, pełni energii i radości. Był taniec, śmiech i wiele wzruszeń. Byliśmy tam, aby uchwycić te niezapomniane chwile na naszych fotografiach. Paulina i Mateusz to para, która potrafi rozśmieszać i wzruszać jednocześnie. Ich miłość jest prawdziwa i widać to na każdym kroku.

Pragniemy serdecznie podziękować Paulinie i Mateuszowi za to, że zaufali nam i pozwolili uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Byliście niesamowicie piękną parą, pełną miłości i radości. Wasza chemia i energia są niezwykłe. Dziękujemy także wszystkim gościom za to, że wzięliście udział w tym wspaniałym święcie. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany. Praca fotografa to nie tylko robienie zdjęć, ale również bycie świadkiem najważniejszych chwil w życiu ludzi. To wspaniałe doświadczenie móc uchwycić te chwile i tworzyć piękne wspomnienia na lata.Ślub: Parafia rzymsko-katolicka p.w. Bożego Ciała

Wesele: Leśna Perła www.lesna-perla.pl

Oprawa muzyczna: Zespół Your Crush wedding.pl/your-crush-zespol-weselny-slaskieSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Zajrzyj na www.kasialedwon.com

bottom of page