top of page

Kasia & Łukasz | Leśna Perła | Sala weselna Radlin | fotograf Radlin

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami z niezwykłego ślubu Pauliny i Mateusza. To było niesamowite wydarzenie, pełne miłości, radości i emocji. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego dnia i uchwycić te magiczne momenty na naszych zdjęciach.


Ślub odbył się w przepięknej parafii rzymsko-katolickiej p.w. Bożego Ciała w Jankowicach. To miejsce emanowało niezwykłą atmosferą i było idealnym tłem dla ceremonii zaślubin. Widząc Paulinę i Mateusza, gdy składali przysięgę miłości i wierności, było widać, jak mocno ich uczucie łączy i jak szczęśliwi są razem. To był prawdziwie wzruszający moment, który trudno opisać słowami.


Po ceremonii przyszedł czas na radosne świętowanie i zabawę. Przenieśliśmy się do pięknej sali Leśna Perła w Radlinie, gdzie czekały na nas fantastyczne dekoracje, kolorowe kwiaty i nastrojowe oświetlenie. To miejsce emanowało magią i tchnęło romantyzmem, idealnie oddając charakter tej wyjątkowej pary.Goście bawili się wspaniale, pełni energii i radości. Był taniec, śmiech i wiele wzruszeń. Byliśmy tam, aby uchwycić te niezapomniane chwile na naszych fotografiach. Paulina i Mateusz to para, która potrafi rozśmieszać i wzruszać jednocześnie. Ich miłość jest prawdziwa i widać to na każdym kroku.

Pragniemy serdecznie podziękować Paulinie i Mateuszowi za to, że zaufali nam i pozwolili uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Byliście niesamowicie piękną parą, pełną miłości i radości. Wasza chemia i energia są niezwykłe. Dziękujemy także wszystkim gościom za to, że wzięliście udział w tym wspaniałym święcie. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany. Praca fotografa to nie tylko robienie zdjęć, ale również bycie świadkiem najważniejszych chwil w życiu ludzi. To wspaniałe doświadczenie móc uchwycić te chwile i tworzyć piękne wspomnienia na lata.Ślub: Parafia rzymsko-katolicka p.w. Bożego Ciała

Wesele: Leśna Perła www.lesna-perla.pl

Oprawa muzyczna: Zespół Your Crush wedding.pl/your-crush-zespol-weselny-slaskie

Wesele Leśna Perła, Leśna Perła Radlin, sala weselna Radlin, fotograf Radlin, zespół weselny Radlin, dj wesele Radlin, fotograf, fotograf ślub, dj wesele, zespół wesele, sala weselna, fotograf Rybnik, fotograf Jastrzębie, fotograf Racibórz, fotograf Żory, fotograf Mikołów, fotograf Ślubny Radlin, fotograf Ślubny Żory


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Kommentarer

Gitt 0 av 5 stjerner.
Ingen vurderinger ennå

Legg til en vurdering
bottom of page