top of page

Sandra & Marek | Biały Dom Paniówki | Sala weselna Gliwice | Fotograf Gliwice

Chciałabym podzielić się z Wami historią niesamowitego ślubu, który miałem przyjemność uwiecznić. Sandra i Marek stworzyli niezapomniane chwile pełne miłości i radości, które będę pamiętać przez długi czas.


Ceremonia zaślubin odbyła się w urokliwej Parafii Rzymskokatolickiej pw. Pawła Apostoła w Zabrzu-Pawłowie. Sandra w pięknej białej sukni wkraczała do kościoła, emanując pięknem i elegancją. Jej delikatny welon i uśmiech na twarzy dodawały uroku i czarowały wszystkich. Marek, ubrany w elegancki garnitur, oczekiwał jej na ołtarzu z ogromnym podekscytowaniem i miłością w oczach. Ceremonia była wzruszająca i pełna emocji, a moment wymiany przysięgi na zawsze zapadnie nam wszystkim w pamięć.

Po uroczystej ceremonii para i goście udali się do sali Biały Dom w Paniówkach, gdzie odbyło się wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala została pięknie udekorowana, tworząc atmosferę pełną magii i romantyzmu. Radosne toasty, pyszne jedzenie i piękne aranżacje kwiatowe sprawiły, że każdy czuł się jak w bajce. Sandra i Marek byli ogniwem tego szczęśliwego wieczoru, tańcząc i śmiejąc się ze swoimi najbliższymi.


Ale to nie koniec historii! Para zdecydowała się na sesję plenerową na malowniczej Pustyni Błędowskiej. Tam, na tle wydm i piaszczystych krajobrazów, uwiecznili swoją miłość i radość. Złote promienie słońca oświetlały ich uśmiechy, podkreślając piękno chwili. Sesja plenerowa była pełna spontaniczności i naturalności, oddając prawdziwą esencję ich miłości.

Byłem zaszczycony, że mogłem być częścią tego niezwykłego dnia i uwiecznić te magiczne chwile. Praca jako fotograf daje mi możliwość zatrzymywania pięknych i niepowtarzalnych momentów w życiu ludzi. Dziękuję Sandrze i Markowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich wyjątkowej historii miłości.

Jeśli i Wy pragniecie uwiecznić swoje najpiękniejsze chwile, zapraszam do kontaktu. Chętnie stworzę dla Was niezapomniane wspomnienia, które przetrwają przez całe życie.Ceremonia: Kościół pw. Pawła Apostoła

Wesele: Biały Dom www.hotel-bialydom.pl/paniowki

Zespół: Polaris Group www.facebook.com/zespolpolaris/

Plener: Pustynia BłędowskaSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page