top of page

Monika & Dawid | Wesele Tytan Kochanowice, plener ślubny Koszęcin

Dziś chciałabym podzielić się z Wami niesamowitymi momentami, które miałam okazję uwiecznić jako fotografka. Pragnę opowiedzieć Wam o ślubie Monikai Dawida, który odbył się w urokliwym kościele św. Wawrzyńca w malowniczych Kochanowicach.


To był dzień pełen wzruszeń, radości i miłości. Kiedy Monika przekroczyła próg kościoła, Dawid nie mógł oderwać od niej wzroku. Jej piękna suknia i delikatny welon dopełniały całości, a spojrzenie pary mówiło więcej niż tysiąc słów. Ceremonia była pełna emocji i przepięknych chwil, które z pewnością na zawsze pozostaną w pamięci młodej pary i ich bliskich.

Po uroczystości kościelnej przyszedł czas na zabawę w sali weselnej Tytan w Kochanowicach. Miejsce to emanowało niepowtarzalnym urokiem i było doskonałym tłem dla tego wyjątkowego wieczoru. Stół weselny zachwycał swoim pięknem i przemyślaną dekoracją, a wszyscy goście czuli się jak w bajce. Muzyka, taniec i śmiech wypełniały salę, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Następnie udaliśmy się na sesję plenerową do przepięknego przyzamkowego parku w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie. To magiczne miejsce otoczone zielenią, pięknymi fontannami i alejkami idealnie wpisywało się w romantyczną aurę tego dnia. Monika i Dawid byli naturalni i pełni radości, a ja miałam przyjemność uchwycić ich miłość na kadrach.

Praca fotografki daje mi ogromną satysfakcję, gdy mogę być świadkiem i dokumentować takie wyjątkowe chwile w życiu par. To nie tylko przekazywanie emocji i piękna, ale także tworzenie wspomnień na całe życie. Cieszę się, że mogłam być częścią tej niesamowitej podróży Monika i Dawida.


Monika i Dawid, dziękuję Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie w tym wyjątkowym dniu. Wasz ślub był pełen magii, miłości i szczęścia, a ja mam nadzieję, że te fotografie będą przypominać Wam o tych pięknych chwilach przez wiele lat.

Zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z tego niezwykłego dnia.Ceremonia: Parafia św. Wawrzyńca Kochanowice

Wesele: Tytan www.zajazdtytan.pl

Zespół: SunraiseSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page