top of page

Monika & Dawid | Tytan Kochanowice | Sala weselna Koszęcin | Fotograf Koszęcin

Dziś chciałabym podzielić się z Wami niesamowitymi momentami, które miałam okazję uwiecznić jako fotografka. Pragnę opowiedzieć Wam o ślubie Monikai Dawida, który odbył się w urokliwym kościele św. Wawrzyńca w malowniczych Kochanowicach.


To był dzień pełen wzruszeń, radości i miłości. Kiedy Monika przekroczyła próg kościoła, Dawid nie mógł oderwać od niej wzroku. Jej piękna suknia i delikatny welon dopełniały całości, a spojrzenie pary mówiło więcej niż tysiąc słów. Ceremonia była pełna emocji i przepięknych chwil, które z pewnością na zawsze pozostaną w pamięci młodej pary i ich bliskich.

Po uroczystości kościelnej przyszedł czas na zabawę w sali weselnej Tytan w Kochanowicach. Miejsce to emanowało niepowtarzalnym urokiem i było doskonałym tłem dla tego wyjątkowego wieczoru. Stół weselny zachwycał swoim pięknem i przemyślaną dekoracją, a wszyscy goście czuli się jak w bajce. Muzyka, taniec i śmiech wypełniały salę, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Następnie udaliśmy się na sesję plenerową do przepięknego przyzamkowego parku w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie. To magiczne miejsce otoczone zielenią, pięknymi fontannami i alejkami idealnie wpisywało się w romantyczną aurę tego dnia. Monika i Dawid byli naturalni i pełni radości, a ja miałam przyjemność uchwycić ich miłość na kadrach.

Praca fotografki daje mi ogromną satysfakcję, gdy mogę być świadkiem i dokumentować takie wyjątkowe chwile w życiu par. To nie tylko przekazywanie emocji i piękna, ale także tworzenie wspomnień na całe życie. Cieszę się, że mogłam być częścią tej niesamowitej podróży Monika i Dawida.


Monika i Dawid, dziękuję Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie w tym wyjątkowym dniu. Wasz ślub był pełen magii, miłości i szczęścia, a ja mam nadzieję, że te fotografie będą przypominać Wam o tych pięknych chwilach przez wiele lat.

Zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z tego niezwykłego dnia.Ceremonia: Parafia św. Wawrzyńca Kochanowice

Wesele: Tytan www.zajazdtytan.pl

Zespół: Sunraise

Tytan Kochanowice, wesele Tytan Kochanowice, ślub Kochanowice, Fotograf Kochanowice, fotograf Lubliniec, fotograf Blachownia, sala weselna Lubliniec, sala weselna Kochanowice, sala weselna Dobrodzień, fotograf Dobrodzień, fotograf Herby, fotograf Częstochowa


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page