top of page

Paulina & Jakub | Wesele w sali Bachus w Czarnocinie, sesja w Ogrodach Kapias i parku w Pszczynie

Mam ogromną przyjemność podzielić się z Wami historią jednego z najpiękniejszych ślubów, które miałam okazję uwiecznić. Paulina i Jakub stworzyli niezapomniane chwile pełne miłości i radości, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

Ceremonia zaślubin odbyła się w urokliwej parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Moszczenicy. Paulina w pięknej białej sukni wraz z ojcem wkroczyła do kościoła, emanując delikatnością i elegancją. Jej uśmiech i wzruszenie były widoczne na twarzy, gdy spojrzała na Jakuba, który w eleganckim garniturze czekał na nią na ołtarzu. Ceremonia była pełna emocji, a moment wymiany przysięgi stanowił kulminacyjny punkt tego pięknego dnia. Po uroczystej ceremonii para i goście udali się do malowniczej sali weselnej Bachus w Czarnocinie, gdzie odbyło się wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala została przepięknie udekorowana, tworząc przytulną atmosferę romantyzmu i magii. Piękne kwiaty, elegancka aranżacja stołów i stonowane oświetlenie tworzyły nastrojowy klimat. Wieczór był pełen tańców, radosnych tostów i niezapomnianych momentów, które zostaną w pamięci wszystkich obecnych.

Ale to jeszcze nie wszystko! Para zdecydowała się na sesję plenerową w pięknym przyzamkowym ogrodzie w Pszczynie oraz Ogrodach Kapias w Goczałkowicach-Zdroju. Te urokliwe miejsca stworzyły magiczne tło dla miłości Pauliny i Jakuba. Słońce, zielone alejki, romantyczne ławeczki i bujne kwiaty sprawiły, że sesja była niezwykle wyjątkowa. Para emanowała radością i zakochaniem, tworząc piękne i naturalne kadry, które przetrwają przez lata. Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogłam być częścią tego wyjątkowego dnia i uwiecznić te magiczne chwile. Praca jako fotografka daje mi możliwość zatrzymywania tych pięknych emocji na zawsze. Dziękuję Paulinie i Jakubowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich niezwykłej historii miłości. Jeśli i Wy marzycie o uwiecznieniu swojego wyjątkowego dnia, zapraszam do kontaktu. Chętnie stworzę dla Was niezapomniane wspomnienia, które przetrwają przez całe życie.


Ceremonia: Podwyższenia Świętego Krzyża Moszczenica

Wesele: Bachus Czarnocin salabachus.pl

Zespół: Kamikadze


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page