top of page

Beata & Witold | Nowy Dwór Molna | Sala weselna Lubliniec | Fotograf Lubliniec

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym dniem, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Spotkałem się z cudownym parą, Beatą i Witoldem, którzy połączyli się w sakramencie małżeństwa w pięknej parafii pw. Matki Bożej Matki Kościoła w Lisowie. Chciałabym podzielić się z Wami niektórymi spostrzeżeniami i wrażeniami z tego wyjątkowego dnia.


Ceremonia zaślubin była niesamowicie wzruszająca. Para Młoda, ubrana w eleganckie stroje ślubne, emanowała radością i miłością. Przytulne wnętrze kościoła wprowadzało atmosferę skupienia i zadumy. Ich wzajemne spojrzenia były pełne emocji, które można było dosłownie poczuć w powietrzu. To było naprawdę wyjątkowe i piękne doświadczenie, które trudno opisać słowami.

Po ceremonii nadszedł czas na radosną zabawę w sali weselnej Nowy Dwór w Molnej. Ta przestronna sala o eleganckim wystroju była idealnym miejscem na celebrację ich miłości. Wnętrze ozdobione zostało pięknymi kwiatami i delikatnymi dekoracjami, które nadawały wyjątkowy klimat całej uroczystości. Nie mogłam się oprzeć fotografowaniu tych drobnych detali, które były odzwierciedleniem osobowości pary Młodej.


Witold i Beata mieli wspaniałą energię, która zaraziła wszystkich obecnych na weselu. Wszyscy goście bawili się doskonale, tańcząc i śpiewając razem z Młodą Parą. Niezapomniane chwile, pełne uśmiechu i radości, były doskonale uchwycone na zdjęciach. Byłam świadkiem tego, jak rodzina i przyjaciele świętowali ten szczególny moment w życiu Beaty i Witolda.

Jako fotografka miałam zaszczyt uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty tego dnia. To dla mnie ogromna radość móc przekazać historię miłości i szczęścia poprzez obrazy. Każde zdjęcie, każdy uśmiech i spojrzenie są dla mnie cennymi wspomnieniami, które będą trwać wiecznie.Ślub: Parafia pw. Matki Bożej Matki Kościoła

Wesele: Nowy Dwór www.zajazdnowydwor.pl

Oprawa muzyczna: dj. Adam Jura www.facebook.com/djAdamJura

Sala weselna Lubliniec, fotograf Lubliniec, fotograf na ślub Lubliniec, fotograf na wesele Lubliniec, wesele Nowy Dwór Molna, Nowy Dwór Molna, zespół weselny Lubliniec, dj na wesele Lubliniec, fotograf śląskie, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny śląskie


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page