top of page

Beata & Witold | Wesele Nowy Dwór Molna

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym dniem, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Spotkałem się z cudownym parą, Beatą i Witoldem, którzy połączyli się w sakramencie małżeństwa w pięknej parafii pw. Matki Bożej Matki Kościoła w Lisowie. Chciałabym podzielić się z Wami niektórymi spostrzeżeniami i wrażeniami z tego wyjątkowego dnia.


Ceremonia zaślubin była niesamowicie wzruszająca. Para Młoda, ubrana w eleganckie stroje ślubne, emanowała radością i miłością. Przytulne wnętrze kościoła wprowadzało atmosferę skupienia i zadumy. Ich wzajemne spojrzenia były pełne emocji, które można było dosłownie poczuć w powietrzu. To było naprawdę wyjątkowe i piękne doświadczenie, które trudno opisać słowami.

Po ceremonii nadszedł czas na radosną zabawę w sali weselnej Nowy Dwór w Molnej. Ta przestronna sala o eleganckim wystroju była idealnym miejscem na celebrację ich miłości. Wnętrze ozdobione zostało pięknymi kwiatami i delikatnymi dekoracjami, które nadawały wyjątkowy klimat całej uroczystości. Nie mogłam się oprzeć fotografowaniu tych drobnych detali, które były odzwierciedleniem osobowości pary Młodej.


Witold i Beata mieli wspaniałą energię, która zaraziła wszystkich obecnych na weselu. Wszyscy goście bawili się doskonale, tańcząc i śpiewając razem z Młodą Parą. Niezapomniane chwile, pełne uśmiechu i radości, były doskonale uchwycone na zdjęciach. Byłam świadkiem tego, jak rodzina i przyjaciele świętowali ten szczególny moment w życiu Beaty i Witolda.

Jako fotografka miałam zaszczyt uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty tego dnia. To dla mnie ogromna radość móc przekazać historię miłości i szczęścia poprzez obrazy. Każde zdjęcie, każdy uśmiech i spojrzenie są dla mnie cennymi wspomnieniami, które będą trwać wiecznie.Ślub: Parafia pw. Matki Bożej Matki Kościoła

Wesele: Nowy Dwór www.zajazdnowydwor.pl

Oprawa muzyczna: dj. Adam Jura www.facebook.com/djAdamJura
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Zajrzyj na www.kasialedwon.com

bottom of page