top of page

Marlena & Christian | Wesele Atmosfera Mszana, plener Ogrody KapiasDziś mam przyjemność podzielić się z Wami wyjątkowym dniem, który miałam zaszczyt uwiecznić jako fotografka. Marlena i Christian połączyli się w sakramencie małżeństwa w uroczym kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Roju. Chciałabym podzielić się z Wami niektórymi wspomnieniami i wrażeniami z tego niezapomnianego dnia.


Ceremonia zaślubin była klasyczna i pełna emocji. Marlena, w swojej przepięknej sukni ślubnej, emanowała pięknem i elegancją. Christian, pełen podziwu, nie mógł oderwać od niej wzroku. Ich miłość była widoczna na każdym kroku, a ślubne przysięgi wypełnione były głębokim uczuciem i determinacją do budowania wspólnego życia.


Po uroczystej ceremonii nadszedł czas na radosną zabawę w sali weselnej w Mszanie. Ta pięknie udekorowana sala była idealnym miejscem do świętowania miłości Marleny i Christiana. Wypełniona blaskiem świec i kolorowymi dekoracjami, stworzyła magiczną atmosferę, która przeniosła wszystkich obecnych w romantyczną podróż.

Sesja plenerowa odbyła się w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach-Zdrój. To miejsce pełne pięknych krajobrazów i kwitnących ogrodów, idealne do stworzenia niepowtarzalnych fotografii. Marlena i Christian, trzymając się za ręce, spacerowali po ścieżkach ogrodu, oddając się wzajemnym spojrzeniom pełnym miłości. Każdy uśmiech, każdy gest był dla mnie inspiracją do uchwycenia magii tego dnia.

Marlena i Christian są nie tylko piękną parą, ale również mają wspaniałe serca. Ich bliscy i przyjaciele byli wspaniałymi towarzyszami tego wyjątkowego dnia, pełni radości i entuzjazmu. Tańce, śmiech i wzruszenia wypełniały salę weselną, tworząc atmosferę pełną miłości i szczęścia.

Jako fotografka miałam ogromną przyjemność uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty tego dnia. Moje zdjęcia mają na celu nie tylko zachowanie pięknych chwil, ale także przekazanie historii i emocji, które towarzyszyły Marlenie i Christianowi w tym wyjątkowym dniu.Ceremonia: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Roju

Wesele: Atmosfera atmosferaprzyjecia.pl

Zespół: Dj. Tomas Jordan www.weselezklasa.pl/ogloszenia-weselne/

Plener: Ogrody KapiasSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page