top of page

Marlena & Christian | Atmosfera Mszana | Sala weselna Jastrzębie | Fotograf Jastrzębie | Plener Ogrody KapiasDziś mam przyjemność podzielić się z Wami wyjątkowym dniem, który miałam zaszczyt uwiecznić jako fotografka. Marlena i Christian połączyli się w sakramencie małżeństwa w uroczym kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Roju. Chciałabym podzielić się z Wami niektórymi wspomnieniami i wrażeniami z tego niezapomnianego dnia.


Ceremonia zaślubin była klasyczna i pełna emocji. Marlena, w swojej przepięknej sukni ślubnej, emanowała pięknem i elegancją. Christian, pełen podziwu, nie mógł oderwać od niej wzroku. Ich miłość była widoczna na każdym kroku, a ślubne przysięgi wypełnione były głębokim uczuciem i determinacją do budowania wspólnego życia.


Po uroczystej ceremonii nadszedł czas na radosną zabawę w sali weselnej w Mszanie. Ta pięknie udekorowana sala była idealnym miejscem do świętowania miłości Marleny i Christiana. Wypełniona blaskiem świec i kolorowymi dekoracjami, stworzyła magiczną atmosferę, która przeniosła wszystkich obecnych w romantyczną podróż.

Sesja plenerowa odbyła się w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach-Zdrój. To miejsce pełne pięknych krajobrazów i kwitnących ogrodów, idealne do stworzenia niepowtarzalnych fotografii. Marlena i Christian, trzymając się za ręce, spacerowali po ścieżkach ogrodu, oddając się wzajemnym spojrzeniom pełnym miłości. Każdy uśmiech, każdy gest był dla mnie inspiracją do uchwycenia magii tego dnia.

Marlena i Christian są nie tylko piękną parą, ale również mają wspaniałe serca. Ich bliscy i przyjaciele byli wspaniałymi towarzyszami tego wyjątkowego dnia, pełni radości i entuzjazmu. Tańce, śmiech i wzruszenia wypełniały salę weselną, tworząc atmosferę pełną miłości i szczęścia.

Jako fotografka miałam ogromną przyjemność uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty tego dnia. Moje zdjęcia mają na celu nie tylko zachowanie pięknych chwil, ale także przekazanie historii i emocji, które towarzyszyły Marlenie i Christianowi w tym wyjątkowym dniu.Ceremonia: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Roju

Wesele: Atmosfera atmosferaprzyjecia.pl

Zespół: Dj. Tomas Jordan www.weselezklasa.pl/ogloszenia-weselne/

Plener: Ogrody Kapias

Wesele Atmosfera Mszana, sala weselna Atmosfera, Sala weselna Mszana, sala weselna Wodzisław, sala weselna Jastrzębie, sala weselna Żory, sala weselna Łaziska, fotograf Żory, fotograf Wodzisław, fotograf Łaziska, fotograf Jastrzębie, fotograf Rybnik, zespół na wesele Wodzisław, zespół na wesele Rybnik, dj Rybnik, Dj Wodzisław


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page