top of page

Ślub Cywilny | USC Mikołów | Sala weselna Mikołów | Fotograf Mikołów

Witajcie, Kochani! Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym dniem, który miałam przyjemność uwiecznić jako fotografka. Pragnę opowiedzieć Wam o magicznej ceremonii zaślubin Sebastiana i Teresy, która odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w urokliwym miasteczku Mikołów.

Pogoda tego dnia była wprost idealna. Promienie słoneczne delikatnie przenikały przez okna sali ślubnej, tworząc przyjemne światło odbijające się od białych ścian. Atmosfera była nacechowana radosnymi emocjami, które unosiły się w powietrzu. Wszyscy goście, ubrani w eleganckie stroje, wyczekiwali z niecierpliwością momentu, w którym Sebastian i Teresa połączą się w małżeństwo.

Kiedy drzwi do sali ślubnej się otworzyły, wszyscy spojrzeli w zachwycie na przepiękną Teresę, emanującą delikatnym blaskiem w swojej białej sukni. Sebastian, ubrany w elegancki garnitur, nie mógł oderwać od niej wzroku. Ich miłość była wyczuwalna na każdym kroku, a ja miałam przywilej być świadkiem tego szczególnego momentu.


Ceremonia była pełna wzruszeń i uśmiechów. Głosy młodej pary, gdy wymieniali przysięgi, były pełne emocji, które poruszyły serca wszystkich obecnych. Rodzina i przyjaciele nie szczędzili im gorących życzeń, składając najlepsze życzenia na ich wspólną przyszłość.

Po zakończonej ceremonii przyszedł czas na sesję zdjęciową. Wybraliśmy kilka urokliwych miejsc w Mikołowie, które stanowiły idealne tło dla tego pięknego momentu. Sebastian i Teresa byli nie tylko piękną parą, ale także bardzo naturalnymi modelami. Ich miłość i radość były tak widoczne na zdjęciach, że nawet po latach będą przypominać im to niezapomniane wydarzenie.

Cały dzień był pełen magii i miłości, a ja czułam się szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu. Praca fotografki pozwala mi być częścią tych chwil i dokumentować najważniejsze momenty w życiu par. To zawsze ogromna odpowiedzialność i radość jednocześnie.

Ceremonia: USC Mikołów

Sala weselna Mikołów, fotograf Mikołów, kamerzysta Mikołów, USC Mikołów


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page