top of page

Agnieszka & Kamil | Wesele Rojanka Żory

Ich wymarzony ślub odbył się w uroczym Urzędzie Stanu Cywilnego w malowniczych Żorach. Po wzruszającej ceremonii zaślubin nadszedł czas na radosną zabawę, która trwała do późnych godzin wieczornych. Całe wydarzenie, pełne emocji i magii, miało miejsce w przepięknej sali Rojanka oraz w otoczeniu malowniczego stawu Śmieszek. Przygotujcie się na opowieść o tej niezwykłej uroczystości!


Opis ceremonii zaślubin: Ceremonia zaślubin Agnieszki i Kamila była prawdziwie wzruszającym momentem. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Żorach, para przysięgła sobie miłość i wierność, otoczona bliskimi i przyjaciółmi. Agnieszka wyglądała jak księżniczka w swojej długiej białej sukni, a Kamil był elegancki w swoim garniturze. Ich spojrzenia pełne miłości i radości poruszyły wszystkich zgromadzonych gości. Po wymianie obrączek i podpisaniu dokumentów, para została oficjalnie ogłoszona małżeństwem, co wywołało gromkie oklaski i wzruszone uśmiechy.

Radosna zabawa w sali Rojanka: Po ceremonii zaślubin nadszedł czas na niezapomnianą zabawę. Sala Rojanka, urządzona ze smakiem i elegancją, była doskonałym miejscem na świętowanie. Goście weszli do sali przy dźwiękach weselnych melodii, witając nowożeńców owacjami i pełnymi radości uśmiechami. Na stołach rozbłysły kolorowe dekoracje, kwiaty i świeczki, tworząc romantyczną atmosferę.

Wieczór wypełniony był tańcem, śmiechem i wzruszeniami. Agnieszka i Kamil mieli pierwszy taniec jako małżonkowie, tańcząc z gracją i zapałem. Później do parkietu wkraczali goście, których energia i radość sprawiły, że sala pulsowała życiem. Wspaniała muzyka i wodzirej dopasowywali rytm do nastroju, nie dając nikomu chwili wytchnienia. Para miała plener ślubny innego dnia w okolicy stawu Śmieszek w Żorach.Ślub: USC Żory

Wesele: Rojanka rojanka.pl

Oprawa muzyczna: Dj Jakub Koniński www.facebook.com/DjJakubKoninski/Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Zajrzyj na www.kasialedwon.com

bottom of page