top of page

Agnieszka & Kamil | Rojanka Żory | Sala weselna Żory | Fotograf Żory

Ich wymarzony ślub odbył się w uroczym Urzędzie Stanu Cywilnego w malowniczych Żorach. Po wzruszającej ceremonii zaślubin nadszedł czas na radosną zabawę, która trwała do późnych godzin wieczornych. Całe wydarzenie, pełne emocji i magii, miało miejsce w przepięknej sali Rojanka oraz w otoczeniu malowniczego stawu Śmieszek. Przygotujcie się na opowieść o tej niezwykłej uroczystości!


Opis ceremonii zaślubin: Ceremonia zaślubin Agnieszki i Kamila była prawdziwie wzruszającym momentem. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Żorach, para przysięgła sobie miłość i wierność, otoczona bliskimi i przyjaciółmi. Agnieszka wyglądała jak księżniczka w swojej długiej białej sukni, a Kamil był elegancki w swoim garniturze. Ich spojrzenia pełne miłości i radości poruszyły wszystkich zgromadzonych gości. Po wymianie obrączek i podpisaniu dokumentów, para została oficjalnie ogłoszona małżeństwem, co wywołało gromkie oklaski i wzruszone uśmiechy.

Radosna zabawa w sali Rojanka: Po ceremonii zaślubin nadszedł czas na niezapomnianą zabawę. Sala Rojanka, urządzona ze smakiem i elegancją, była doskonałym miejscem na świętowanie. Goście weszli do sali przy dźwiękach weselnych melodii, witając nowożeńców owacjami i pełnymi radości uśmiechami. Na stołach rozbłysły kolorowe dekoracje, kwiaty i świeczki, tworząc romantyczną atmosferę.

Wieczór wypełniony był tańcem, śmiechem i wzruszeniami. Agnieszka i Kamil mieli pierwszy taniec jako małżonkowie, tańcząc z gracją i zapałem. Później do parkietu wkraczali goście, których energia i radość sprawiły, że sala pulsowała życiem. Wspaniała muzyka i wodzirej dopasowywali rytm do nastroju, nie dając nikomu chwili wytchnienia. Para miała plener ślubny innego dnia w okolicy stawu Śmieszek w Żorach.Ślub: USC Żory

Wesele: Rojanka rojanka.pl

Oprawa muzyczna: Dj Jakub Koniński www.facebook.com/DjJakubKoninski/

Wesele Rojanka, sala weselna Żory, Rojanka Żory, wesele Żory, fotograf Żory, fotograf ślub Zory, fotograf wesele Zory, sala weselna Rybnik, sala weselna Pszczyna, sala weselna Czerwionka, plener ślubny Śmieszek, zespół ślub Żory, zespół wesele Żory, dj ślub Żory, dj wesele Żory, dj Żory, zespół Żory, fotograf wesele Żory, zespół weselny śląsk, sala weselna Jastrzębie


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page