top of page

Kasia & Dawid | Wesele w Hotelu SPA Laskowo w Jankowicach

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Rybniku odbył się niezwykły ślub Katarzyny i Dawida, którego świadkami byliśmy. To było niezwykle wzruszające wydarzenie, które uwieczniliśmy w naszych aparatach. Zachęcamy Was do przeczytania naszej relacji z tego magicznego dnia!

Ceremonia zaślubin: W urzędzie stanu cywilnego w Rybniku odbyła się przepiękna ceremonia zaślubin Katarzyny i Dawida. Para Młoda wyglądała jak ze snu - Katarzyna w pięknej białej sukni emanowała elegancją i delikatnością, a Dawid w klasycznym garniturze wyglądał wyjątkowo stylowo. Ich wzajemna miłość i emocje wypełniały całą salę. Wzruszające przysięgi, wymienione obrączki i gorące pocałunki stanowiły niezapomniane chwile, które uchwyciliśmy na naszych zdjęciach. Zabawa w Hotelu Spa Laskowo: Po ceremonii nadszedł czas na zabawę w Hotelu Spa Laskowo, gdzie goście zostali zaproszeni na wyjątkową ucztę. Niezwykły wystrój sali, pełen elegancji i romantyzmu, zachwycił wszystkich. Goście bawili się doskonale, oddając się tańcom i radosnym rozmowom, które rozbrzmiewały w całym hotelu. Atmosfera była pełna radości i miłości, a my byliśmy tam, aby uwiecznić te szczęśliwe chwile na naszych fotograficznym kadrach.

Sesja plenerowa: Nie mogłam sobie odmówić wykonania sesji plenerowej dla Katarzyny i Dawida. W otoczeniu malowniczych terenów wokół Hotelu Spa Laskowo, para Młoda rozkwitała jak kwiaty. Ujęcia wśród kwitnących ogrodów i romantycznych zakątków były pełne miłości i emocji. Katarzyna i Dawid byli naprawdę wspaniałymi modelami, a my cieszyliśmy się, że mogliśmy uwiecznić ich szczęście i bliskość. Podsumowanie: Ślub Katarzyny i Dawida był niezapomnianym wydarzeniem, które dla nas jako fotografów było prawdziwą przyjemnością uwiecznić. Piękno ceremonii zaślubin w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rybniku oraz radosna atmosfera zabawy w Hotelu Spa Laskowo to chwile, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.Ślub: USC Rybnik

Wesele: Hotel Spa Laskowo www.laskowo.plSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

bottom of page