top of page

Zuzanna & Karol | Dom Przyjęć Atmosfera | Sala weselna Jastrzębie | Fotograf Jastrzębie

Dzisiaj pragnę podzielić się niezwykłą opowieścią o ślubie i weselu Zuzanny i Karola, które miały miejsce w urokliwym Domu Przyjęć Atmosfera w Mszanie. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło nie tylko pełnych emocji chwil dla pary młodej, ale również dla mnie jako fotografki.

Dom Przyjęć Atmosfera okazał się doskonałym miejscem na stworzenie magicznej atmosfery. Starannie zaplanowana uroczystość wraz z eleganckim wystrojem sali były idealnym tłem dla tego wyjątkowego dnia. Dj Matyjas, odpowiedzialny za oprawę muzyczną, stworzył atmosferę, w której radość gości dopełniła magię tego momentu.Sesja z zimnymi ogniami była niezwykłym wyzwaniem, jednak efekty okazały się niezapomniane. Blask ognia uwydatnił romantyzm chwili, a zimowe ognie dodatkowo wkomponowały się w atmosferę tej wyjątkowej sesji. Nocna sesja była pełna tajemniczości, a ja starałam się uchwycić intymność i magię, jaką niosła ze sobą nocna aura.

Dziękuję Zuzannie i Karolowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tych niepowtarzalnych chwil. Dom Przyjęć Atmosfera w Mszanie to miejsce, które z pewnością zasługuje na uwagę przyszłych par planujących ślub. Jeśli i Wy marzycie o eleganckim przyjęciu w magicznym miejscu, zdecydowanie polecam tę lokalizację.

Jeśli szukacie doświadczonej fotografki, gotowej uchwycić magię Waszego ślubu, zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy niezapomnianą opowieść o Waszej miłości, pełną emocji i detali.


Przyjęcie weselne: Dom Przyjęć Atmosfera atmosferaprzyjecia.pl

Oprawa muzyczna: Dj Matyjas djmatyjas.pl
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page