top of page

Martyna & Sebastian | Dom Przyjęć Rojanka | Sala weselna Żory | fotograf ŻoryDziś pragnę podzielić się niezwykłą opowieścią o ślubie i weselu Martyny i Sebastiana, które miały miejsce w urokowym Domu Przyjęć Rojanka. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło nie tylko pełnych emocji chwil dla pary młodej, ale również dla mnie jako fotografki.

Uroczystość rozpoczęła się w malowniczej Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Roju, gdzie Martyna i Sebastian powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Następnie przenieśliśmy się do magicznego Domu Przyjęć Rojanka, który okazał się idealnym miejscem na stworzenie wyjątkowej atmosfery ślubnego przyjęcia.


Sala weselna Domu Przyjęć Rojanka emanuje elegancją i wyrafinowanym stylem, co doskonale podkreśliło charakter tego wyjątkowego dnia. Każdy detal był starannie zaplanowany, a goście bawili się do białego rana przy muzyce w wykonaniu utalentowanego zespołu.

Sesja nocna i zimne ognie stanowiły kulminację tego wyjątkowego dnia. Z wykorzystaniem malowniczego otoczenia Domu Przyjęć Rojanka oraz efektownych zimnych ogni, udało się stworzyć niezapomniane kadry, pełne romantyzmu i magii.

Dziękuję Martynie i Sebastianowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tych niezwykłych chwil. Dom Przyjęć Rojanka to miejsce, które zasługuje na polecenie dla przyszłych par pragnących stworzyć wyjątkową oprawę swojego ślubu.


Ceremonia: Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Roju

Przyjęcie weselne: Dom Przyjęć Rojanka rojanka.pl

Oprawa muzyczna: Zespół Three Men www.facebook.com/threemenzespol/

Zespół góralski: Maliniorze www.facebook.com/kapela.maliniorze

Atrakcje: Bus Miętus www.facebook.com/busmietus/
Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page