top of page

Dominika & Adam | Hotel Dąbrówka | Sala weselna Śląsk | Fotograf Jastrzębie

Dziś chciałabym podzielić się niezwykłą historią ślubu i wesela Dominiki i Adama, które rozkwitły w przepięknym Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło nie tylko pełnych emocji chwil dla pary młodej, ale również dla mnie, jako fotografki.

Ceremonia ślubna odbyła się w urokliwej Parafii rzymskokatolickiej pw. św. Jana Nepomucena, gdzie Dominika i Adam wymienili uroczyste przysięgi. Następnie przenieśliśmy się do Hotelu Dąbrówka, który okazał się doskonałym miejscem na stworzenie wyjątkowej atmosfery ślubnego przyjęcia.


Sala weselna Hotelu Dąbrówka zachwyciła elegancją i stylem, a każdy detal był starannie zaplanowany, co doskonale podkreśliło charakter tego wyjątkowego dnia. Plener ślubny w pałacu w Krowiarkach dodatkowo urozmaicił galerię fotografii, tworząc piękne wspomnienia.

Sesja z zimnymi ogniami podczas wesela była prawdziwym wyzwaniem, ale zarazem niesamowitym przeżyciem. Blask ognia wzbogacił klimat uroczystości, a sesja nocna uwydatniła romantyczną atmosferę tego wyjątkowego dnia.Ceremonia: Parafia rzymskokatolicka pw. św. Jana Nepomucena

Przyjęcie weselne: Hotel Dąbrówka kompleksdabrowka.pl

Oprawa muzyczna: Dj Saser www.djsaser.plComments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page