top of page

Marta & Paweł | Dworek Mariański | Sala weselna Częstochowa | Fotograf RadomskoDziś pragnę podzielić się niezwykłą opowieścią o ślubie i weselu Martyny i Pawła, które miały miejsce w urokliwym Dworku Mariańskim w Mariance Rędzińskiej. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło nie tylko pełnych emocji chwil dla pary młodej, ale również dla mnie jako fotografki.

Uroczystość rozpoczęła się w malowniczym kościele w Krasicach, gdzie Martyna i Paweł wymienili swe przysięgi miłości. Następnie przenieśliśmy się do magicznego Dworku Mariańskiego, który okazał się idealnym miejscem na stworzenie wyjątkowej atmosfery ślubnego przyjęcia.

Sala weselna Dworku Mariańskiego emanuje elegancją i wyrafinowanym stylem, co doskonale podkreśliło charakter tego wyjątkowego dnia. Każdy detal był starannie zaplanowany, a goście bawili się przy muzyce w wykonaniu utalentowanego zespołu.


Sesja fotograficzna była prawdziwym wyzwaniem, ale jednocześnie niesamowitą przygodą. Z wykorzystaniem uroku otoczenia Dworku Mariańskiego oraz magicznych zakątków w jego okolicy, udało się stworzyć niezapomniane kadry, pełne romantyzmu i magii.

Dziękuję Martynie i Pawłowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tych niezwykłych chwil. Dworek Mariański to miejsce, które zasługuje na polecenie dla przyszłych par pragnących stworzyć wyjątkową oprawę swojego ślubu.


Ceremonia: Kościół w Krasicach

Przyjęcie weselne: Dworek Mariański (Marianka Rędzińska) www.facebook.com/people/Dworek-Mariański/コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page