top of page

Paulina & Adam | Sala weselna Rybnik | Fotograf KatowiceWitajcie na moim fotograficznym blogu, gdzie dzielę się magicznymi chwilami z życia par ślubnych. Ostatnio miałam przyjemność uwiecznić niezwykłe momenty ślubu Pauliny i Adama, których miłość jest dla mnie inspiracją.

Ceremonia odbyła się w malowniczym kościele Św. Judy Tadeusza, a potem przenieśliśmy się do urokliwego Domu Weselnego Magnolia, gdzie każdy detal emanował elegancją i stylem. Z dumą prezentuję Wam fragmenty tej niezwykłej uroczystości.


Sala weselna Rybnik


Sesja plenerowa w zamku Przecław była prawdziwym wyzwaniem artystycznym. Zamek, otoczenie pełne zieleni i romantyczne zakamarki stanowiły idealne tło dla fotografii, które zapewne będą cieszyć serce Pauliny i Adama przez lata.

Dla przyszłych par planujących ślub, warto zainwestować w profesjonalną sesję zdjęciową. Jeśli szukacie fotografa, który zatrzyma dla Was te wyjątkowe chwile, śmiało się ze mną skontaktujcie. Razem stworzymy niezapomnianą opowieść, która przetrwa próbę czasu. Niech Wasza miłość będzie zawsze tak jasna i piękna, jak te chwile spędzone w zamku Przecław."Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page