top of page

Żaneta i Szymon | Plener ślubny Kraków | Fotograf Kraków

Witajcie, kochani! Dzisiaj pragnę podzielić się niezwykłym doświadczeniem z pleneru ślubnego Żanety i Szymona, którzy postanowili uwiecznić swoją miłość w magicznych zakątkach Krakowa. Jako fotografka, miałam ogromną przyjemność towarzyszyć im w tej wyjątkowej podróży, która okazała się nie tylko sesją zdjęciową, ale również niezapomnianym spacerem po pięknej królewskiej stolicy Polski.


Żaneta i Szymon zdecydowali się na wybór Krakowa jako miejsca, gdzie mieszkają, ale z zamiarem odkrycia nowych, nieoczywistych zakątków. To było dla mnie niesamowicie inspirujące, gdyż Kraków jest miastem pełnym historii, zabytków i magicznej atmosfery, idealnym tłem do tworzenia niepowtarzalnych fotografii poślubnych.


W naszym luźnym spacerze po mieście mieliśmy okazję eksplorować wąskie uliczki, piękne kamienice i malownicze place. Każdy krok był okazją do zatrzymania się i uwiecznienia tej wyjątkowej chwili. Żaneta i Szymon byli pełni radości, a ich miłość odbijała się na każdym kadrze. Było widać, że nie tylko cieszą się sobą nawzajem, ale również tym, że mogą dzielić to wyjątkowe miasto i jego historię.


Fotograf Kraków


Pogoda tego dnia była po prostu perfekcyjna. Jasne niebo i delikatne, złote promienie słońca sprawiły, że zdjęcia nabrały jeszcze większego uroku. Razem odkrywaliśmy ukryte zakątki Krakowa, które ożywały na naszych fotografiach. Każde ujęcie było wyrazem miłości, wzajemnego szacunku i bliskości pary młodej.

Żaneta i Szymon udowodnili, że plener ślubny to nie tylko doskonała okazja do wykonania pięknych zdjęć, ale również do tworzenia wspomnień i odkrywania nowych miejsc. Każdy krok był dla nich nie tylko fotograficzną przygodą, ale także okazją do jeszcze głębszego poznania miasta, które jest dla nich tak ważne.

Dziękuję Żanecie i Szymonowi za tę niezwykłą przygodę. Wasza miłość i entuzjazm były niewyczerpane, a sesja ślubna w Krakowie pozostanie niezapomnianym wspomnieniem.


Miejsce pleneru ślubnego: Kraków, okolice Podgórza

Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page