top of page

Anna i Łukasz | Sala Bankietowa Aria | Sala weselna Łódź | Fotograf Łódź


Pragnę podzielić się niezwykłymi chwilami z ceremonii zaślubin Ani i Łukasza. Para młoda postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne "tak" w pięknym kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Łodzi. Było to wyjątkowe i wzruszające wydarzenie, które na zawsze pozostanie w sercach młodej pary i ich bliskich.


Kościół Miłosierdzia Bożego to miejsce pełne uroku i duchowej atmosfery. W tym magicznym miejscu Ania i Łukasz złożyli sobie przysięgę miłości i wierności, otoczeni bliskimi przyjaciółmi i rodziną. To była chwila, w której czas stanął w miejscu, a ich miłość była głównym bohaterem.


Po uroczystej ceremonii przyszedł czas na przyjęcie weselne, które odbyło się w eleganckiej Sali bankietowej Aria. Profesjonalna obsługa i wyjątkowa atmosfera sprawiły, że goście czuli się jak w bajce. Menu przygotowane przez zespół Aria było wykwintne i smaczne, a dekoracje dodawały całości wyjątkowego blasku.


Sala Bankietowa Aria


Plener ślubny odbył się w okolicy Księżego Młyna w Łodzi. To miejsce pełne zielonych przestrzeni, pięknych krajobrazów i urokliwych zakątków. Ania i Łukasz mieli okazję stworzyć niezapomniane wspomnienia, podziwiając siebie nawzajem w otoczeniu przyrody i spokoju.

Oprawę muzyczną tego wyjątkowego dnia zapewnił utalentowany Dj. Paweł Kaleciński. Jego muzyka sprawiła, że parkiet był pełen tańca, radości i zabawy. Zarówno młoda para, jak i goście weselni bawili się do białego rana, tworząc niezapomniane chwile pełne radości i energii.

Zdjęcia z tego niezwykłego dnia są prawdziwym hołdem dla miłości i szczęścia Ani i Łukasza. Uchwyciliśmy każdy uśmiech, wzruszenie i moment pełen emocji. To były chwile, które zapewne będą przypominały im o pięknie ich miłości przez całe życie.

Ceremonia: Kościół Miłosierdzia Bożego milosierdzielodz.pl Wesele: aria.lodz.pl Plener: Księży Młyn lodz.travel/co-zobaczyc/ksiezy-mlyn/

Oprawa muzyczna: Dj. Paweł Kaleciński facebook.com/djpawelkalecinski/Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page