top of page

Sesja ślubna w ogrodzie U Dziadka Opole

Cudowne wspomnienia, które będą trwać wiecznie! Monika i Aleksander postanowili wymienić przysięgę małżeńską podczas romantycznego ślubu cywilnego w plenerze, w urokliwym ogrodzie sali weselnej. Po wzruszających zdjęciach z rodziną, postanowiliśmy wykorzystać ostatnie promienie słońca i udać się do pobliskiego grodu, by uwiecznić ich miłość podczas sesji poślubnej.

Atmosfera była niesamowita, gdy Monika i Aleksander z pełnym przekonaniem i radością wymieniali swoje przysięgi.


W otoczeniu przyjaciół i bliskich, ich miłość promieniała tak jasno jak słoneczne promienie. Było to niezwykle wzruszające i osobiste przeżycie, a ja miałem zaszczyt być tam i uchwycić te niezapomniane chwile.

Po oficjalnej ceremonii ślubnej przyszła pora na rodzinne fotografie, które były pełne uśmiechów, ciepła i miłości. Było wspaniale zobaczyć Monikę i Aleksandra w otoczeniu najbliższych, dzielących z nimi radość tego wyjątkowego dnia.

Następnie udaliśmy się do pobliskiego grodu, gdy słońce zaczynało powoli zachodzić. Magiczna atmosfera i historyczne ruiny tworzyły malownicze tło dla Moniki i Aleksandra. Ich miłość odbijała się w spojrzeniach i gestach, a ja starałam się uwiecznić każdy emocjonalny moment.

Sesja poślubna była pełna radości, miłości i romantyzmu. Monika i Aleksander tworzyli piękną parę, pełną zrozumienia i wdzięku. Było to nie tylko okazją do stworzenia niezapomnianych fotografii, ale również do tworzenia wspomnień, które będą przypominać im o tym wyjątkowym dniu przez całe życie.


Miejsce: U Dziadka Opole

Dziękuję Monice i Aleksandrowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich miłości w tak urokliwych miejscach. Wasza sesja poślubna była pełna magii i emocji. Życzę Wam wiecznego szczęścia i spełnienia, które będą oświetlać Wasze życie tak jak ostatnie promienie słońca oświetlały Wasze wspólne zdjęcia.


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page