top of page

Joanna & Adam | Gościniec Nałęże | Gościniec Szumny | Sala weselna Bielsko


Mam przyjemność podzielić się z Wami wyjątkowym dniem Joanny i Adama, który miał miejsce w malowniczym Gościńcu Nałęże. To było niezwykłe ślubne i weselne doświadczenie, gdzie ceremonia cywilna oraz przyjęcie weselne odbyły się w jednym magicznym miejscu.

Joanna i Adam to para pełna miłości, a ich decyzja o zorganizowaniu ślubu i wesela w Gościńcu Nałęże okazała się strzałem w dziesiątkę. Ceremonia cywilna była intymna i pełna emocji, a przepiękna sceneria tego miejsca stanowiła idealne tło dla uroczystego momentu. Starałam się uchwycić każdy gest, spojrzenie i uśmiech, aby stworzyć trwałe wspomnienia.


Przejście z ceremonii do przyjęcia weselnego odbywało się bezproblemowo, co pozwoliło na kontynuację radości bez zbędnego przemieszczania się. Goście mogli cieszyć się wspaniałym jedzeniem i atmosferą Gościńca Nałęże, co z pewnością wpłynęło na niezapomnianą zabawę.

Sesja plenerowa była prawdziwym wybawieniem dla mnie jako fotografki, ponieważ Gościniec Nałęże oferuje nie tylko piękne wnętrza, ale także malowniczy krajobraz górski. Zdobycie niezapomnianych kadrów było przyjemnością, zwłaszcza z widokiem na góry, co dodatkowo podkreśliło magiczny charakter tego dnia.


Sala weselna: Gościniec Nasłęże www.gosciniecszumny.plComentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page