top of page

Katarzyna & Damian | Hotel Edels | Sala weselna Śląsk | Fotograf Pszczyna

Chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą historią ślubu i wesela Katarzyny i Damiana, które miały miejsce w przepięknej sali weselnej Hotelu Edels na Śląsku. To wyjątkowe wydarzenie było pełne emocji, elegancji i magicznych chwil, które miałam zaszczyt uwiecznić na moich kadrach.

Sala weselna Hotelu Edels okazała się doskonałym miejscem dla tej uroczystości. Katarzyna i Damian postawili na elegancję, a sala doskonale podkreśliła ich wyrafinowany gust. Zimowe ognie, które zdecydowali się wykorzystać, dodatkowo urozmaiciły atmosferę, tworząc magiczną aurę wokół pary młodej.


Sala weselna Śląsk


Ceremonia ślubna była momentem pełnym wzruszeń, a Sala Edels zapewniła odpowiednią oprawę dla tego wyjątkowego święta miłości. Każdy detal został starannie zaplanowany, a ja jako fotografka starałam się uchwycić zarówno intymne chwile, jak i rozbłyski radości w oczach pary.

Zimowe ognie w trakcie sesji fotograficznej stanowiły niezwykłe wyzwanie, ale jednocześnie stworzyły magiczne i unikalne ujęcia. W połączeniu z urokliwą atmosferą Hotelu Edels, sesja nocna stała się niezapomnianym doświadczeniem, a efekty są piękne i pełne magii.

Dziękuję Katarzynie i Damianowi za możliwość uwiecznienia tego wyjątkowego dnia. Sala weselna Hotelu Edels na Śląsku to z pewnością miejsce, które zachwyca swoim stylem i komfortem. Jeśli i Wy marzycie o ślubie w eleganckiej oprawie, zapraszam do rozważenia tej wyjątkowej lokalizacji.

Jeśli szukacie pasjonowanej fotografki, gotowej uwiecznić magiczne chwile Waszego ślubu, zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy niezapomnianą opowieść o Waszej miłości, pełną emocji i detali.


Przyjęcie weselne: Hotel Edels hoteledels.pl

Oprawa muzyczna: DJ Tomo Tomasz Włodarczyk www.djtomo.pl/info.php
コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page