top of page

Aurelia & Rafał | Ceglany Dom | Sala weselna śląsk | Fotograf Częstochowa

Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym wydarzeniem, które miało miejsce w naszym życiu - naszym ślubem! To był magiczny i niezapomniany dzień, pełen miłości, radości i wzruszeń. Pragniemy podzielić się z Wami niektórymi szczegółami naszej ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego, które odbyły się niedawno.


Nasza ceremonia zaślubin odbyła się w uroczym kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Olszynie. To miejsce emanuje spokojem i pięknem, co dodatkowo podkreślało wyjątkowość naszego dnia. Kościół ten ma długą historię i jest jednym z najważniejszych zabytków w okolicy. Ślub w takim miejscu był dla nas niezwykle wzruszającym doświadczeniem, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Ceremonię uświetniła piękna muzyka, którą zapewnił utalentowany Dj Rafał Maroń. Jego umiejętność tworzenia nastrojowej oprawy muzycznej sprawiła, że moment naszego sakramentu był jeszcze bardziej wyjątkowy.


Po ceremonii przenieśliśmy się do Ceglanego Domu w Herbach, gdzie odbyło się nasze przyjęcie weselne. To malownicze miejsce przyciąga uwagę swoim rustykalnym urokiem i niepowtarzalną atmosferą. Ceglany Dom był idealnym miejscem, które pomieściło naszych bliskich i przyjaciół, tworząc niezwykłą przestrzeń do wspólnego świętowania. Wspaniała obsługa dbała o każdy detal, dzięki czemu my i nasi goście czuliśmy się wyjątkowo.


Na przyjęciu weselnym nie zabrakło świetnej zabawy, tańca i pysznych potraw. Dj Rafał Maroń ponownie zapewnił nam niezapomnianą oprawę muzyczną, która skłoniła naszych gości do szalonego tańca na parkiecie. Nie możemy sobie wyobrazić lepszego wyboru dla naszego weselnego DJ-a!

Nasz ślub był wyjątkowym dniem, pełnym miłości i radości. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim naszym bliskim, przyjaciołom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, by ten dzień był dla nas niezapomniany.

Ceremonia: Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny parafia-olszyna.pl Wesele: Ceglany Dom facebook.com Oprawa muzyczna: Dj. Rafał Maroń facebook.com/EventyiRozrywka/Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page