top of page

Anna & Marco | Markus Kolonowskie | Fotograf OzimekŚlubna Magia w Kolonowskich: Anna i Marco - Fotograficzna Opowieść


Chciałabym podzielić się z Wami fascynującym reportażem z tego wyjątkowego ślubu, który zdobiły nie tylko emocje zakochanej pary, ale również niezapomniane atrakcje.

Ceremonia zaślubin odbyła się w uroczym Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Wawrzyńca, tworząc niesamowity kontrast między sakralnym klimatem a radosną atmosferą przyjęcia weselnego.


Markus Kolonowskie / Fotograf Ozimek


Sala weselna Markus okazała się prawdziwym klejnotem tego wydarzenia. Dekoracje w delikatnych odcieniach, subtelne oświetlenie i magiczny klimat sprawiły, że każdy detal był jak z bajki. Ale to jeszcze nie wszystko – pierwszy taniec Anny i Marco stał się wyjątkowym widowiskiem dzięki efektownemu użyciu ciężkiego dymu. To jedno z tych chwil, które pozostaną w pamięci zarówno pary młodej, jak i wszystkich gości.

Zimne ognie rozświetliły nocne niebo, tworząc niepowtarzalną aurę. To nie tylko zachwyciło obecnych, ale także dostarczyło niesamowitych kadrów dla mojego aparatu. Fotografowanie tej chwili było prawdziwą przyjemnością.

Dla najmłodszych uczestników wesela przygotowano specjalnego animatorka, który zapewnił im niezapomnianą zabawę. Dzieciaki bawiły się doskonale, pozwalając rodzicom skupić się na magicznych chwilach ślubu i przyjęcia.

Zespół weselny Rodos towarzyszył nam przez całą noc, dostarczając niezapomnianej rozrywki muzycznej. Ich wszechstronny repertuar sprawił, że parkiet taneczny był zawsze pełen energii i uśmiechów.

To wyjątkowe wydarzenie było pełne atrakcji, które sprawiły, że ślub Anny i Marco stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych. Zdjęcia, które udało mi się uchwycić, przeniosą Was w świat tej magicznej chwili. Dziękuję Ani i Marco za możliwość uwiecznienia Waszej miłości.


Ceremonia: Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Wawrzyńca

Wesele: Markus Restauracja www.restauracja-markus.pl

Oprawa muzyczna: Zespół Rodos www.facebook.com/zespol.rodos.opolskie/留言

評等為 0(最高為 5 顆星)。
暫無評等

新增評等
bottom of page