top of page

Aleksandra & Damian | Markus Kolonowskie | Sala weselna Lubliniec | Fotograf Lubliniec


Ich wymarzony dzień miał miejsce na sali Markus, malowniczo położonej w urokliwej miejscowości Kolonowskie. Cała ceremonia emanowała atmosferą czystej radości i wzruszeń. Ślubne przysięgi wymieniane podziwiały spojrzenia gości, a uściski i pocałunki młodej pary dopełniały te magiczne chwile. Galeria zdjęć oddaje nie tylko uroczystość, ale również wszelkie detale, które sprawiły, że ten dzień był tak wyjątkowy.

Markus Kolonowskie / Fotograf Lubliniec


Zdjęcia przedstawiają piękno miejsca, w którym odbyła się uroczystość – sala Markus Kolonowskie, urządzona z dbałością o każdy szczegół. Kwiatowe dekoracje, subtelne oświetlenie i uśmiechy gości tworzą niezapomnianą atmosferę, którą z pewnością każdy z obecnych będzie wspominał przez wiele lat.
Aleksandra i Damian, trzymając się za ręce, przechadzają się po malowniczym ogrodzie, uwieczniając swoją miłość na kadrach. Każde spojrzenie, każdy gest, to jakby kolejna strona ich wspólnej historii, którą teraz mogą razem kontemplować. Sesja ślubna była w ruinach zamku w Olsztynie: zdjęcia w kolejnym poście. Sesja ślubna na Jurze Częstochowsko-Krakowskiej w Olsztynie.

Ceremonia: Kościół św. Edyty Stein www.parafia-edytastein.pl

Wesele: Markus Restauracja www.restauracja-markus.pl

Oprawa muzyczna: Dj Ricardo (Grzegorz Skuballa) www.facebook.com/djricardoofficial/
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page