top of page

Sesja ślubna Katowice | Fotograf ślubny Katowice | Fotograf wesele śląsk

Cudowna sesja poślubna z moimi niesamowitymi klientami, Sebastianem i Teresą! Dzisiaj udaliśmy się w okolice Spodka, aby uwiecznić ich szczęśliwe chwile na fotografiach. Przespacerowaliśmy się po urokliwym Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz okolicy budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Niezwykłe miejsca w bliskiej odległości od siebie, pełne ciekawych przestrzeni.


Rozpoczęliśmy naszą przygodę od Spodka, który stanowi symbol Katowic. Jego charakterystyczna architektura i nowoczesne formy były doskonałym tłem dla pięknych momentów, jakie przekazywali sobie nowożeńcy. Jego ikoniczna sylwetka dodawała wyjątkowego uroku każdemu ujęciu.


Następnie przeszliśmy do Międzynarodowego Centrum Kongresowego, które zachwyciło nas swoją elegancją i przestronnością. Wykorzystaliśmy różnorodne przestrzenie wokół budynku, aby uwiecznić magię tego dnia. Korytarze o nowoczesnym wystroju, panoramiczne okna oraz bogate detale architektoniczne stanowiły idealne tło dla romantycznych fotografii.

Nie mogliśmy też odmówić sobie spaceru w okolicach budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Jego piękna fasada i historyczny charakter dodawały sesji poślubnej wyjątkowego uroku. Przy dźwiękach muzyki, która unosiła się w powietrzu, Sebastian i Teresa mogli poczuć magię tego miejsca i zanurzyć się w romantycznym nastroju.


Fotograf ślubny Katowice


Okolica Spodka obfituje w mnóstwo innych urokliwych miejsc, które mogą stanowić idealne tło dla sesji poślubnej. Wśród niesamowitych przestrzeni i architektonicznych atrakcji można odkryć romantyczne zaułki, zielone parki i malownicze uliczki. To miejsce pełne inspiracji dla każdego fotografa, a dla Sebastiana i Teresy było wyjątkowe jako tło dla ich miłości.

Dziękuję Sebastianowi i Teresie za wspaniałą sesję poślubną w okolicy Spodka. To było niezwykle przyjemne doświadczenie, uwiecznienie waszego szczęścia na fotografii było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Życzę Wam wiecznego małżeństwa pełnego radości i miłości!
Miejsce na sesję ślubną w stylu miejskim:

Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
Międzynarodowe Centrum Kongresowe


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page