top of page

Marta & Michał | Park Hotel Dobrodzień | fotograf Dobrodzień

Cześć, Kochani! Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym reportażem ślubnym, którym miałam przyjemność uwiecznić. Marta i Michał, para pełna miłości i radości, zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "tak" w urokliwym Kościele pw. św. Jana Nepomucena. Cała ceremonia była niewątpliwie pełna emocji, a ja miałam zaszczyt być świadkiem tych magicznych chwil.


Fotograf Dobrodzień


Po ceremonii udaliśmy się do Park Hotelu Dobrodzień, gdzie czekało na nas wspaniałe przyjęcie weselne. Zieleń otaczającego hotel parku i subtelne oświetlenie stworzyły niepowtarzalny klimat, idealny do tańczenia pod gwiazdami. Park Hotel Dobrodzień okazał się doskonałym wyborem na to magiczne wydarzenie.

Dj Burza, który odpowiadał za muzyczną oprawę wesela, z pewnością zasługuje na wyróżnienie. Jego umiejętność dostosowania repertuaru do różnych gustów gości sprawiła, że parkiet był pełen energii przez całą noc. Muzyka była doskonale dobrana, a każdy utwór podkreślał wyjątkowy charakter tego dnia. Mam nadzieję, że zdjęcia oddają choć w części piękno i emocje, które towarzyszyły temu wyjątkowemu dniu. Do następnego reportażu ślubnego!


Ceremonia: Kościół pw. św. Jana Nepomucena

Sala weselna: Park Hotel Dobrodzień parkhoteldobrodzien.pl

Oprawa muzyczna: Dj. Burza www.facebook.com/djburzasty/
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page