top of page

Paulina & Michał | Wesele w Pałacu w Ksawerowie, plener ślubny w BergamoŚlub to moment, który pragniemy utrwalić na zawsze w naszych sercach i pamięci. Dlatego też postanowiliśmy zatrzymać te piękne chwile na zdjęciach w formie fotoreportażu ślubnego. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami historią Pauliny i Michała, którzy wybrali niezwykłe miejsce na swoje wesele - Pałac w Ksawerowie.

Pałac w Ksawerowie to miejsce o niepowtarzalnym uroku, emanujące elegancją i historią. Jego neorenesansowa architektura zachwyca i sprawia, że każdy moment spędzony w tym miejscu nabiera wyjątkowego znaczenia. Paulina i Michał doskonale wiedzieli, że to właśnie tu chcą wymienić swoje przysięgi małżeńskie.


Ceremonia odbyła się w przepięknej sali pałacowej, która zapewniła nie tylko magiczny nastrój, ale także wygodne miejsce dla wszystkich gości. Para młoda zdecydowała się na stylowe dekoracje, które podkreśliły urok tego miejsca i dodatkowo dodały romantycznego klimatu.

Po ceremonii przyszedł czas na przyjęcie weselne, które odbyło się również w Pałacu w Ksawerowie. Przepięknie przygotowana sala bankietowa była idealnym miejscem do wspólnego świętowania i zabawy. Wykwintne dania, uśmiechnięta obsługa i elegancki wystrój sprawiły, że atmosfera była niepowtarzalna.

Ale to nie koniec naszej opowieści. Paulina i Michał postanowili również uwiecznić swoją miłość na plenerze ślubnym w Bergamo. Ta malownicza miejscowość we Włoszech zachwyciła ich swoją architekturą, wąskimi uliczkami i romantycznymi zakątkami. Sesja zdjęciowa była niezwykle udana i pozwoliła na stworzenie niezapomnianych kadrów, które będą przypominały o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.

Dla Pauliny i Michała ich ślub był spełnieniem marzeń, a Pałac w Ksawerowie i Bergamo stanowiły idealne tło dla tego niezwykłego wydarzenia. Dzięki fotoreportażowi ślubnemu para młoda będzie mogła wracać do tych chwil i cieszyć się nimi w każdej chwili.


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page