top of page

Małgorzata i Piotr | Karczma Koszwice | Plener ślubny | Fotograf Zawadzkie

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami niezwykłą sesją ślubną, która odbyła się w dniu ślubu Małgorzaty i Piotra. Para postanowiła skorzystać z tej wyjątkowej okazji i uwiecznić piękne chwile w trakcie trwania wesela. Wybrali sesję ślubną w otoczeniu sali weselnej, a dokładniej w ogrodzie za lokalem Karma Koszwice.

Sesja ślubna w trakcie wesela to doskonała opcja dla par, które nie mają możliwości zrealizowania zdjęć plenerowych w innym dniu. Dzięki temu mogą stworzyć piękne portrety w niepowtarzalnej atmosferze i miejscu, które jest dla nich wyjątkowe. Małgorzata i Piotr postanowili wykorzystać urok ogrodu za salą weselną, który zapewnił im zielone tło lasu, idealne do stworzenia magicznych kadrów.


Mimo że sesja odbyła się w trakcie trwania wesela, udało się zrobić wiele pięknych i jasnych zdjęć. Para wykorzystała naturalne światło, które dodatkowo podkreśliło ich szczęście i miłość. Ujęcia wykonane wśród zieleni i drzew stworzyły niezwykłą atmosferę, która doskonale oddaje wyjątkowość tego dnia.


Zdjęcia sesji ślubnej stanowią piękną pamiątkę dla Małgorzaty i Piotra, ukazując ich radość i wzajemne uczucie w otoczeniu bliskich i gości weselnych. Ten wyjątkowy moment został uwieczniony na wiele lat, a każdy kadr przypomina o miłości, która towarzyszyła im w dniu ślubu.

Sesja ślubna w trakcie wesela jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zdjęć plenerowych. Pozwala parze skoncentrować się na przeżywaniu dnia ślubu, jednocześnie tworząc piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć im przez całe życie. Małgorzata i Piotr zdecydowali się na wyjątkową lokalizację i dzięki temu otrzymali niezapomniane zdjęcia, które oddają ich szczęście i miłość.


Fotograf Zawadzkie


Jeśli nie macie możliwości zrealizowania sesji plenerowej w innym dniu, warto rozważyć sesję ślubną w trakcie wesela. To doskonały sposób na uwiecznienie magicznych chwil i stworzenie pięknej pamiątki, która będzie przypominać o Waszej miłości przez lata.


Miejsce pleneru ślubnego: Sala weselna Karczma Koszwice (woj. śląskie)

Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page