top of page

Kira i Piotr | Plener ślubny Ogród Botaniczny | Fotograf ślubny Kraków

Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami niezwykłą historią miłości Kiry i Piotra. Byłam z nimi w tym wyjątkowym dniu, kiedy zdecydowali się na ceremonię zaślubin humanistycznych i niezapomniane przyjęcie weselne na barce Aquarius w urokliwym Krakowie. Dodatkowo mieliśmy okazję uwiecznić ich piękne chwile podczas sesji plenerowej w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przygotujcie się na niezwykłą podróż przez tę wyjątkową ceremonię i radosne świętowanie!

Ceremonia zaślubin humanistycznych: Kira i Piotr zdecydowali się na niekonwencjonalną ceremonię zaślubin humanistycznych, która odzwierciedlała ich wartości i życzenia. Uroczystość odbyła się w malowniczym miejscu w Krakowie, gdzie stworzyliśmy przepiękne dekoracje, tworząc atmosferę bliskości i miłości. Ceremonia była pełna emocji, osobistych przysiąg i wspólnie wybranych słów, które wypełniły serca gości wzruszeniem i radością. Było to naprawdę wyjątkowe i oryginalne przeżycie, które na zawsze zostanie w pamięci Kiry, Piotra i ich bliskich.

Przyjęcie weselne na barce Aquarius: Po ceremonii, goście udali się na pokład barci Aquarius, gdzie rozpoczęło się niezapomniane przyjęcie weselne. Barcza atmosfera, malownicze widoki i delikatne kołysanie łodzi dodawały magii temu wyjątkowemu dniu. Kira i Piotr dbali o każdy detal, aby zapewnić swoim gościom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również wykwintne jedzenie i rozrywkę. Na pokładzie odbyły się wyjątkowe tańce, przemówienia pełne miłości oraz radosne świętowanie. To było wspaniałe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego: Dzień po przyjęciu, udaliśmy się na sesję plenerową do przepięknego Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zieleń, kwiaty i magiczna atmosfera tego miejsca idealnie oddawały romantyzm i miłość Kiry i Piotra. Fotograf Kraków. Plener: Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego ogrod.uj.edu.plSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page