top of page

Plener ślubny Szczyrk | Fotograf Szczyrk


Cześć wszystkim!

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami pewnym wyjątkowym wydarzeniem - ślubem pary młodej, który miał miejsce w urokliwym Szczyrku, w sali Biała Róża. Był to naprawdę magiczny dzień pełen radości, miłości i emocji.

Właśnie na tym ślubie miałam okazję spotkać niezwykłą parę, która postanowiła zorganizować swoje wesele w Szczyrku. Od samego początku było widać, że para młoda bardzo dba o szczegóły i chce, aby ten dzień był niezapomniany dla nich i dla wszystkich gości.


W trakcie przyjęcia weselnego para młoda miała genialny pomysł - "wyskoczyć" na kilka zdjęć w bliską okolicę. Była to świetna okazja, aby stworzyć kilka wyjątkowych ujęć w otoczeniu pięknej natury, nie pozostawiając gości na długo. W końcu chciało się wrócić do sali, aby kontynuować radosne świętowanie. Fotograf Szczyrk


Zawsze staram się zrozumieć preferencje i oczekiwania pary młodej, dlatego warto poruszyć temat pleneru ślubnego. Jednakże, jeśli para młoda nie pragnie tradycyjnego pleneru, zawsze zachęcam do wykonania chociaż kilku zdjęć portretowych. Jest to wspaniała pamiątka z tego wyjątkowego dnia, która przenosi nas z powrotem do tych magicznych chwil.
Cieszę się, że mogłam być częścią tego wspaniałego ślubu i uwiecznić te niezapomniane chwile na zdjęciach. Pragnę podziękować parze młodej za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich miłości.

Jeśli Wy również planujecie ślub i szukacie doświadczonej fotografki, która pomoże Wam utrwalić te niepowtarzalne chwile, zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy piękną pamiątkę na całe życie.

Do zobaczenia!


Miejsce pleneru ślubnego: Szczyrk


Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page