top of page

Agnieszka & Paweł | Pod Figurą | Sala weselna Zawiercie | Fotograf Ogrodzieniec

Dzisiaj pragnę podzielić się z Wami wyjątkową opowieścią z fotografowania ślubu Agnieszki i Pawła, pełnego emocji i niezapomnianych chwil. Ceremonia odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego, a radość młodej pary kontynuowano na wspaniałym przyjęciu w sali weselnej "Pod Figurą".


Sala weselna Zawiercie


Spotkanie z Agnieszką i Pawłem było pełne entuzjazmu, gdy rozmawialiśmy o ich planach na dzień ślubu. Ceremonia w Urzędzie Stanu Cywilnego była momentem pełnym uczuć, który starałam się uchwycić w najbardziej naturalny sposób. Wykorzystując naturalne światło, stworzyłam piękne portrety, które oddają atmosferę tego ważnego dnia.

Wesele w sali "Pod Figurą" to było prawdziwe święto miłości, pełne uśmiechów i wzruszeń. Starannie wybrane kadry uchwyciły nie tylko tradycyjne elementy, ale także unikalny charakter tego miejsca. Zespół góralski nadał wyjątkowy klimat, który z pewnością wpłynął na atmosferę przyjęcia.


Sesja z zimnymi ogniami była niezwykłym doświadczeniem, tworząc magiczne ujęcia podczas zimowego wieczoru. Dodanie elementu ognia nadało zdjęciom dramatyzmu i romantyzmu jednocześnie. Sesja w nocy, korzystając z uroków oświetlenia, pozwoliła stworzyć niezwykłe obrazy, pełne tajemniczości.


Pragnę serdecznie podziękować Agnieszce i Pawłowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tych wyjątkowych chwil. Jeśli i Wy marzycie o spersonalizowanym podejściu do fotografii ślubnej, zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy niezapomnianą opowieść o Waszej miłości, bogatą w emocje i autentyczność.


Przyjęcie weselne: Pod Figurą Hotel i Restauracja www.podfigura.pl

Oprawa muzyczna: Animatorzy Imprez animatorimprez.pl
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page