top of page

Gabriela & Marcin | Restauracja Urban | Sala weselna Opole | Fotograf Opole

Dziś chciałabym podzielić się niezwykłym dniem pary młodej, Gabrielą i Marcinem, którzy zdecydowali się na uroczysty ślub kościelny, świętowany w przepięknej sali weselnej Urban w Polskiej Nowej Wsi. Ta wyjątkowa para stworzyła niepowtarzalną opowieść o miłości, a ja miałam zaszczyt uwiecznić te magiczne chwile na kadrach.

Ceremonia kościelna była pełna emocji i głębokich uczuć Gabrieli i Marcina. Po ślubie przenieśliśmy się do Restauracji Urban, w Polskiej Nowej Wsi, gdzie elegancja spotkała się z przytulną atmosferą.


Sala weselna Urban okazała się idealnym miejscem dla wyjątkowego przyjęcia. Uroczystość była pełna radości, tańców i niezapomnianych chwil. Starałam się uchwycić każdy detal, by stworzyć bogatą w emocje opowieść o ich dniu.


Nocna sesja fotograficzna była prawdziwym wyzwaniem, ale jednocześnie niezwykle magicznym doświadczeniem. Z wykorzystaniem zmysłowego oświetlenia Restauracji Urban oraz naturalnych nocnych krajobrazów, udało się stworzyć niepowtarzalne, pełne dramatyzmu kadry.

Dziękuję Gabrielii i Marcinowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tych wyjątkowych chwil. Restauracja Urban w Polskiej Nowej Wsi to z pewnością miejsce, które zasługuje na uwagę dla wszystkich, którzy marzą o eleganckim i wyjątkowym weselu.


Przyjęcie weselne: Restauracja Urban restauracja-urban.pl
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page