top of page

Agnieszka & Rafał | Sala weselna Kubalonka | Karczma Ochodzita | Fotograf KubalonkaWitajcie na moim blogu! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą historią miłości Agnieszki i Rafała, którą miałam zaszczyt uwiecznić podczas ich wspaniałego ślubu. To był dzień pełen wzruszeń, piękna i radości, który odbył się w malowniczych okolicach kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego, a potem przeniósł się do urokliwej Karczmie Ochodzita. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez ten wyjątkowy dzień!


Ceremonia w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego: Kiedy Agnieszka i Rafał zdecydowali się na ślub kościelny, wybrali miejsce o wyjątkowej atmosferze - kościół Podwyższenia Krzyża Świętego. Jego piękna architektura i wnętrze wprowadzały nas w magiczny nastrój już od samego wejścia. Agnieszka wyglądała oszałamiająco w swojej białej sukni ślubnej, a Rafał nie mógł oderwać od niej wzroku. Uroczystość była pełna emocji, modlitw i przysiąg miłości, które wypełniły świątynię radością i wzruszeniem. Było to naprawdę niezapomniane i wzruszające doświadczenie.

Sesja plenerowa: Po ceremonii w kościele, udaliśmy się na sesję plenerową, aby uwiecznić tę wyjątkową chwilę w pięknych okolicznościach przyrody. Wybraliśmy malownicze miejsca, które dodawały jeszcze więcej magii tej sesji. Agnieszka i Rafał byli tak zakochani i szczęśliwi, że fotografowanie ich było czystą przyjemnością. Uchwyciliśmy ich radość, czułość i bliskość w pięknych kadrach, które będą im przypominać ten wyjątkowy dzień przez całe życie.

Przyjęcie w Karczmie Ochodzita: Wieczór zabrał nas do uroczego Karczka Ochodzita, gdzie miało miejsce przyjęcie weselne. Karczek ten zachwycił nas swoim rustykalnym urokiem i przepysznym jedzeniem. Sala była przystrojona pięknymi dekoracjami i światłami, tworząc nastrojową atmosferę romantycznego wieczoru.

Ceremonia: Kościół Rzymskokatolicki Pw. Podwyższenia Krzyża Świętego slaskie.travel

Przyjęcie: Karczma Ochodzita ochodzita.com.plSzukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page