top of page

Katarzyna & Ricardo | Sala weselna Libiąż Aframon | Sesja ślubna zamek Lipowiec


Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłym doświadczeniem uwieczniania magicznej chwili ślubu pary młodej - Katarzyny i Ricardo. To było niezapomniane wydarzenie, które miałam zaszczyt uwiecznić na klatkach mojego aparatu.

Katarzyna i Ricardo, para pełna miłości i radości, zdecydowała się na ślub w malowniczym Libiążu. Sala Bankietowa Aframon Libiąż była niezwykle urokliwym miejscem, gdzie każdy detal był starannie zaplanowany, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Zdjęcia z ceremonii oraz przyjęcia są pełne emocji i uścisków, które doskonale oddają ten wyjątkowy dzień.


Sala weselna Libiąż


Plener ślubny na zamku Lipowiec był jak bajkowa podróż w czasie. Malownicza sceneria zamku, zamek otoczony zielonymi wzgórzami i romantyczne zakątki stworzyły niepowtarzalne tło dla sesji zdjęciowej pary młodej. Katarzyna w pięknej sukni, a Ricardo w eleganckim garniturze, tworzyli razem z zamkiem niesamowity kontrast, który doskonale oddał ich miłość i harmonię.

Zdjęcia pełne są naturalności i autentyczności, ukazując każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Chwilami śmiechu, wzruszeń, tańca i wspólnych spojrzeń - wszystko to zatrzymane w kadrze, by na zawsze pozostać wspomnieniem tego magicznego ślubu.


Oprawa muzyczna: Dj Daniel Bogusz

Sala weselna: Sala Bankietowa Aframon

Plener: Zamek Lipowiec
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page