top of page

Anna i Dawid | Taaka Ryba | Sala weselna Rybnik | Fotograf Rybnik

Witajcie!

Mam przyjemność podzielić się z Wami pięknymi chwilami z ceremonii zaślubin Anny i Dawida, które niedawno odbyły się w urokliwej Bazylice Matki Bożej Pokornej w parafii Rudy. To było wyjątkowe wydarzenie, pełne miłości, emocji i niezapomnianych momentów. Dzisiaj chciałbym opowiedzieć Wam o tym niezwykłym dniu, który był pełen magii i radości.


Ceremonia ślubna odbyła się w malowniczej Bazylice Matki Bożej Pokornej. Ten historyczny kościół to prawdziwa perła wśród miejsc sakralnych. Jego majestatyczne wnętrze, piękne witraże i mistyczna atmosfera nadawały wyjątkowego charakteru temu świętemu wydarzeniu. Kiedy Anna wkraczała do świątyni w swojej przepięknej sukni ślubnej, a Dawid patrzył na nią z podziwem, cała sala była wypełniona wzruszeniem i radością. To był moment, który z pewnością zapadnie nam wszystkim w pamięć na zawsze.


Po ceremonii wszyscy udaliśmy się na przyjęcie weselne, które odbyło się w urokliwej restauracji Taaka Ryba. Ta elegancka sala weselna, urządzona w romantycznym stylu, była idealnym miejscem do świętowania tego wyjątkowego dnia. Dekoracje kwiatowe, piękne oświetlenie i wyśmienite jedzenie stworzyły niepowtarzalną atmosferę, która sprawiła, że goście czuli się wyjątkowo i mile widziani.

Oprawa muzyczna była zapewniona przez zespół Focus Group, który stworzył niezapomnianą atmosferę przyjęcia weselnego. Ich energetyczne występy i doskonały repertuar sprawiły, że parkiet taneczny był pełen gości, którzy bawili się do białego rana. Wszyscy byli zachwyceni profesjonalizmem zespołu i ich umiejętnością wprowadzenia niesamowitego klimatu podczas tego wyjątkowego dnia.

Oprócz tego, wybór Grzesieka Orlikowskiego jako operatora filmowego okazał się trafionym pomysłem. Jego talent i umiejętność uchwycenia najważniejszych chwil tego wydarzenia sprawiły, że para młoda będzie mogła cieszyć się niezapomnianymi wspomnieniami przez wiele lat. Film ślubny będzie prawdziwym skarbem, który przypomni im o tych magicznych chwilach, które przeżyli w dniu swojego ślubu.

Ceremonia: Bazylika Matki Bożej Pokornej rudy-parafia.pl Wesele: Taaka Ryba taakaryba.eu

Oprawa muzyczna: Focus Group fokusgroup.pl

Film: Grzesiek Orlikowski grzesiekorlikowski.pl
Szukasz fotografa na sesję zdjęciową?

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page